„Nevėžiui“ nepavyko atlaikyti „Šiaulių“ puolimo

2014 10 31 20:01
Gintario Šiupario/„Šiaulių“ klubo nuotrauka

Skaudų pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) patyrė Kėdainių „Nevėžis“ (2-9). Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 62:87 (9:21, 15:18, 13:24, 25:24) nusileido „Šiaulių“ (5-6) klubo krepšininkams.

Varžovai į priekį pabėgo pirmoje mačo dalyje – rezultatyviai startavę svečiai iš Šiaulių pirmąjį ketvirtį baigė spurtu 11:2 bei susikrovė dviženklį pranašumą (21:9).

Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkams sustabdyti įsibėgėjusių Gedimino Petrausko auklėtinių nesugebėjo bei savo pranašumą padidino iki 15 taškų (39:24).

Po ilgosios pertraukos kėdainiečiams perimti rungtynių iniciatyvos nepavyko bei finalinė mačo sirena skelbė devintąją mūsiškių nesėkmę (87:62).

Šiame susitikime „Nevėžis“ vertėsi be traumo besigydančio Andriaus Aleksandrovo ir Darricko Leonardo.

„Nevėžiui“ Gediminas Maceina pelnė 14 taškų, Marcusas Monroe, Šarūnas Kulevičius ir Vaidotas Volkus po 9, Thomasas Ray Davisas 8, Ignas Ramašauskas 7 (8 atk. kam.), Roderickas Camphoras 6.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė arti dvigubo dublio buvęs Ryanas Olanderis, kuris pelnė 20 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

Kitas rungtynes „Nevėžis“ žais lapkričio 9-ąją dieną, kada namuose antrą sykį šį sezoną priims Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubo krepšininkus.