„Olympiakos“ tapo paskutine Eurolygos finalo ketverto dalyve

2013 04 27 1:19

Pirėjo „Olympiakos“ komanda įsėdo į nuvažiuojantį traukinį Eurolygos finalo ketverto link, kur ji galės ginti prieš metus iškovotą čempionų titulą. Georgios Bartzoko auklėtiniai ketvirtfinalyje 82:72 (21:23, 12:18, 21:14, 28:17) parklupdė Stambulo „Anadolu Efes“ ekipą ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-2.

Pusfinalyje graikai surems ginklus su Maskvos CSKA krepšininkais.

„Olympiakos“ į finalo ketvertą patenka ketvirtą kartą per pastaruosius penkerius metus. 2009 m. ji liko ketvirta, 2010 m. – užimta antra vieta, o praėjusiais metais tapo Eurolygos čempione.

Didžiąją mačo dalį „Olympiakos“ atsilikinėjo nuo savo varžovų. Antrajame kėlinyje šeimininkai net penkias minutes negalėjo pelnyti nė taško, o „Anadolu Efes“ šovė į priekį 13:0 ir susikrovė solidų pranašumą (36:21, 15-ąją min.).

Visgi dar besibaigiant trečiajam ketvirčiui graikai šį deficitą visiškai ištirpdė. Tuo tarpu svečiai į duobę įkrito ketvirtame kėlinyje. Jie net keturias minutes negalėjo pataikyti „iš žaidimo“ ir leido varžovams spurtuoti 12:3 (78:70, 40-ąją min.).

Per šį laikotarpį Turkijos komanda prametė tris baudas iš šešių, po du dvitaškius ir tritaškius, o tuo pasinaudoję varžovai baudų metimais įtvirtino savo pergalę.

Martynas Gecevičius rungtynėms buvo registruotas, tačiau trenerio sprendimu aikštelėje nepasirodė.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 19, Georgios Printezis 15, Joshas Powellas 9, Kostas Papanikolaou 8.

„Anadolu Efes“: Jamonas Lucasas 14 (0/3 trit.), Duško Savanovičius 12 (0/2 trit.), Jordanas Farmaras 11, Sinanas Guleras 9, Semihas Erdenas 8.