„Pacers“ išplėšė septintąsias serijos rungtynes

2013 06 02 9:38
Reuters/Scanpix nuotrauka

Rytų konferencijos finale prireiks visų septynerių rungtynių. Šeštajame serijos mače Indianos „Pacers“ namie 91:77 (21:23, 18:17, 29:15, 23:22) nugalėjo Majamio „Heat“ ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3-3.

„Pacers“ sustabdė „Heat“ puolimą, leisdami varžovams įmesti vos 36,1 proc. metimų – tai blogiausias Majamio krepšininkų pataikymas šį sezoną.

Be to, žaidę be suspenduoto Chriso Anderseno, „Heat“ beviltiškai pralaimėjo kovą po krepšiais: 33-53 pagal atkovotus kamuolius, 22-44 pagal baudos aikštelėje pelnytus taškus.

Vienintelis LeBronas Jamesas „Heat“ gretose pelnė daugiau nei 10 taškų, tačiau trečiajame kėlinyje ir jis turėjo stebėti, kaip „Pacers“ nepavejamai nutolsta.

Po Jameso metimo komandas teskyrė 4 taškai (68:72), tačiau tada Paulas George'as pataikė iš toli, Davidas Westas įdėjo iš viršaus, o pražangą puolime gavęs Jamesas netrukus užsidirbo ir techninę pražangą.

„Pacers“ pelnė dar 4 taškus paeiliui ir skirtumas išaugo iki 13 taškų – 81:68.

„Paaiškinti tai? Patys viską matėte. Trečiajame kėlinyje „Pacers“ visiškai dominavo, – po dvikovos kalbėjo Jamesas. – Jie pataikė daugybę metimų, mes visiškai neapsigynėme ir patys prametėme daug labai lengvų metimų.“

„Pacers“ komandai tai bus pirmos konferencijos finalo septintosios serijos rungtynės nuo 1998 metų. NBA finale Indianos klubas yra žaidęs vienintelį kartą – 2000 metais, kai 2-4 nusileido Los Andželo „Lakers“.

Lemiamos serijos rungtynės naktį iš pirmadienio į antradienį vyks Majamyje.

„Pacers“: Paulas George'as 28 (8 atk. kam.), Roy Hibbertas 24 (11 atk. kam.), George'as Hillas 16, Davidas Westas 11.

„Heat“: LeBronas Jamesas 29 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Mario Chalmersas ir Dwyane'as Wade'as po 10.