LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATATRASA
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIA

„Pieno žvaigždės“ išvykoje įveikė „Dzūkiją“ ir užėmė ketvirtą vietą

2015 04 25 20:22
Edvardo Blaževičiaus (Fotodiena/lkl.lt) nuotrauka

BEKO-LKL čempionato paskutinio turo rugntynėse „Pieno žvaigždės“ (24:16) išvykoje 77:72 (14:22, 20:8, 20:23, 23:19) įveikė „Dzūkiją“ (21-19) ir užėmė ketvirtą vietą reguliariajame sezone.

Rungtynes 5 taškais paeliui pradėjo „Dzūkija“ (5:0). Aikštės šeimininkai pelnė dar 9 taškus iš eilės (14:5). Likus dešimt sekundžių skirtumas pirmą kartą išaugo iki 10 taškų (22:12).

Antrąjį kėlinį net 9 taškais iš eilės pradėjo „Pieno žvaigždės“ ir persvėrė rezultatą (22:23). Netrukus jau „Dzūkija“ susikrovė 3 taškų persvarą (28:25). Aido Viskonto ir Žygimanto Skučo vedini pasvaliečiai išsiveržė į priekį (28:30). Po Laimono Kisieliaus dvitaškio skirtumas išaugo iki 4 taškų (30:34).

Trečiajame kėlinyje skirtumas stipriai nesikeitė ir prabėgus penkioms minutėms „Dzūkija“ turėjo 5 taškų deficitą (38:43). Likus kiek daugiau negu 3 minutėms „Dzūkija“ surengė spurtą 9:2 ir išsiveržė į priekį 4 taškais (52:48). Po trijų kėlinių minimalią persvarą turėjo pasvaliečiai – 53:54.

G. Sirutavičius išvedė savo komandą į priekį (69:71). Tauras Jogėla padidino „Pieno žvaigždžių“ pranašumą iki 5 (70:75). Per likusias sekundes „Dzūkijos“ krepšininkai nesugebėjo išsigelbėti ir pergalę šventė pasvaliečiai – 72:77.