„Pieno žvaigždės“ lengvai nugalėjo „Dzūkiją“

2014 12 23 20:40
lkl.lt nuotrauka

BEKO-LKL čempionate turnyro lentelės kaimynų dvikovoje pergalę iškovojo „Pieno žvaigždžių“ (9-10) ekipa. Manto Šerniaus auklėtiniai 95:74 (26:19, 29:16, 20:17, 20:22) nugalėjo „Dzūkijos“ (9-10) krepšininkus.

Aido Viskonto ir Gyčio Sirutavičiaus vedini pasvaliečiai rungtynes pradėjo spurtu 9:0. Aikštelės šeimininkų taškų badą nutraukė Giedrius Gustas, du taškus pridėjo Adamas Lapeta, du tritaškius pataikė Vilmantas Dilys ir „Dzūkija“ priartėjo (13:14). Ekipos ketvirčio pabaigoje apsikeitė sėkmingomis atakomis ir po pirmų dešimties minučių pirmavo svečiai – 19:26.

Roko Ūzo dvitaškis ir baudos metimas priartino dzūkus (23:26). Puikų pasirodymą surengė Laimonas Kisielius: puolėjas varžovų krepšį sudrebino dėjimu, o kitoje atakoje pridėjo dvitaškį su pražanga (27:36). Alexanderis Oriakhi ir Vilmantas Dilys buvo nubausti techninėmis pražangomis, o šia situacija geriau pasinaudojo svečiai ir nutolo (31:47). Evaldas Kairys dominavo po varžovų krepšiu ir pasvaliečių pranašumas išaugo (35:55).

Trečiajame kėlinyje žaidimas išsilygino, tačiau svečiai išlaikė solidžią persvarą (46:67). G.Sirutavičius pataikė iš toli, dar du taškus pridėjo Benjaminas Brustas ir „Pieno žvaigždžių“ persvara išaugo (48:75).

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui B.Brustas pataikė iš toli (57:80). Aikštelės šeimininkai atsakė dviem tolimais metimais (60:80). Per likusį rungtynių laiką ekipos atliko formalumus ir „Pieno žvaigždžių“ ekipa iškovojo pergalę – 95:74.

„Dzūkija“: Rokas Ūzas 13 (5 atk. kam.), Vilmantas Dilys 12, Fedoras Dmitrievas 11 (5 atk. kam.), Adamas Lapeta 10 (6 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Evaldas Kairys 18 (8 atk. kam.), Laimonas Kisielius 15, Michelas Dixonas 15 (6 atk. kam.), Gytis Sirutavičius 13.