„Pieno žvaigždės“ lengvai perlipo „Prienų“ bajerą

2015 03 31 20:34
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

BEKO-LKL čempionate įtikinamą pergalę iškovojo „Pieno žvaigždžių“ (19-14) ekipa. Pasvaliečiai namuose 87:61 (27:13, 21:17, 19:19, 20:12) įveikė „Prienų“ (6-29) krepšininkus.

„Pieno žvaigždės“ rungtynes pradėjo 7 taškais iš eilės ir nutolo (9:2). Įpusėjus kėliniui pirmą kartą mače skirtumas išaugo iki dviženklio (16:6). Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos „Prienai“ atsakė savo spurtu 0:5 iš šiek tiek sumažino deficitą (19:13). Kėlinį 8 taškais paeiliui užbaigė aikštės šeimininkai – 27:13.

Antrojo kėlinio pradžioje pasvaliečiai toliau tęsė pradėtą spurtą ir pelnė dar 10 taškų iš eilės (37:13). Pagaliau taškus „Prienams“ pelnė Gediminas Maceina (37:15). Prabėgus penkioms minutėms komandas skyrė 20 taškų (39:19). Per likusią pusę kėlinio abi ekipos keitėsi sėkmingomis atakomis ir po dviejų kėlinių pirmavo aikštelės šeimininkai – 48:30.

Po ilgosios pertraukos išėję prieniškiai sugebėjo sumažini deficitą iki 15 taškų (50:35). Tačiau Aido Viskonto vedinos „Pieno žvaigždės“ greitai atstatė 20 taškų pranašumą (55:35). Prieš ketvirtąjį kėlinį aikštės šeimininkai turėjo susikrovę 18 taškų persvarą – 67:49.

Apsikeitus keliomis sėkmingomis atakomis „Prienai“ kilo į šturmą ir atsakė 5 taškais iš eilės, taip sumažindami skirtumą iki 16 taškų (76:60). Tačiau tada jau „Pieno žvaigždės“ spurtavo 5:0 ir padidino persvarą iki 21 taško (81:60). Per likusias minutes aikštės šeimininkai dar labiau padidino skirtumą ir šventė pergalę – 87:61.

„Pieno žvaigždės“: A. Viskontas 18 tšk., M. Dixonas 16 tšk., T. Jogėla 11 tšk., A. Oriakhis 8 tšk., Ž. Skučas (8 atk. kam.) ir J. Gintvainis po 7 tšk., G. Sirutavičius 6 tšk., L. Kisielius 5 tšk., E. Kairys 4 tšk.

„Prienai“: M. Milka (6 atk. kam.) 14 tšk., D. Pukis ir D. Šeškus po 10 tšk., S. Kymantas 9 tšk., V. Sragauskis 5 tšk., P. Ivanauskas 4 tšk., G. Maceina, D. Šemeklis ir M. Linkevičius (6 atk. kam.) po 3 tšk.