„Pieno žvaigždės“ palaužė „Šiaulius“

2015 04 16 20:15
Edvardo Blaževičiaus (Fotodiena/lkl.lt) nuotrauka

BEKO-LKL čempionate sunkią pergalę iškovojo „Pieno žvaigždės“ (22-15). Pasvaliečiai išvykoje 84:81 (26:27, 21:20, 21:16, 17:17) įveikė „Šiaulių“ (17-20) ekipą.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos taikliais dvitaškiais (6:8). Žygimantas Skučas buvo nubaustas technine pražanga, po kurios „Pieno žvaigždės“ laimėjo atkarpą 8:3 ir įgavo saugesnį pranašumą (13:19). Spurtu 10:0 atsakė ir pirmą kartą rungtynėse į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai (23:19). Rezultatyvų kėlinį pirmaudami baigė „Šiauliai“ – 27:26.

Antrojo kėlinio pradžioje Tauras Jogėla pelnė 6 taškus be atsako ir grąžino persvarą svečiams (27:32). Dviejų minučių trukmės abiejų komandų taškų badą dvitaškiu nutraukė Rolandas Alijevas (40:42). Rezultatas kurį laiką buvo lygus, tačiau prieš ilgąją pertrauką dviejų taškų pranašumą turėjo aikštės šeimininkai – 48:46.

Po ilgosios pertraukos sėkmingesnę atkarpą sužaidę svečiai vėl išsiveržę į priekį (48:51). Ryanas Olanderis tritaškiu išlygino rezultatą (57:57). Komandos kurį laiką keitėsi rezultatyviomis atakomis, o spurtu 6:0 ketvirtį baigė ir vėl persvarą įgavo „Pieno žvaigždės“ – 64:67.

Sėkmingą žaidimą kėlinio pradžioje „Pieno žvaigždės“ pratęsė ir lemiamame ketvirtyje (64:74). Spurtu 10:0 atsakę „Šiauliai“ išlygino rezultatą (74:74). Michaelas Dixonas dvitaškiu pelnė 20 savo tašką (76:79). Rungtynių pabaigoje „Šiauliai“ bandė gelbėtis pražangų taktika, tačiau ji nepasiteisino ir pergalę šventė svečiai – 81:84.

Šiauliai“: Ryanas Olanderis 15 tšk., Julius Jucikas 13 tšk., Rokas Giedraitis 12 tšk., Jeffas Allenas 10 tšk. 10 atk. kam., Rolandas Alijevas 9 tšk.

Pieno žvaigždės“: Michaelas Dixonas 19 tšk., Tauras Jogėla 15 tšk., Gytis Sirutavičius 10 tšk., Benjaminas Brustas, Laimonas Kisielius ir Alexas Oriakhi po 8 tšk.