„Pieno žvaigždės“ panaikino 22 taškų deficitą ir sugrąžino seriją į Pasvalį

2015 05 08 20:22
Edvardo Blaževičiaus (Fotodiena/lkl.lt) nuotrauka

BEKO-LKL čempionate dar vieną kovingumo pavyzdį parodė „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai. Manto Šerniaus auklėtiniai ketvirtosiose serijos rungtynėse panaikino 22 taškų deficitą ir iškovojo pergalę 83:80 (12:29, 20:18, 29:19, 22:14) prieš Utenos „Juventus“ klubą. „Pieno žvaigždžių“ komanda išlygino serijos rezultatą 2:2.

„Pieno žvaigždžių“ ekipoje nesulaikomai rungtyniavo Laimonas Kisielius pelnęs 32 taškus, Žygimanto Skučo sąskaitoje 14, Gytis Sirutavičius pridėjo 13.

Rezultatyviausiai pralaimėjusių gretose rungtyniavo Edgaras Stanionis ir Arvydas Šikšnius pelnę po 15 taškų, Saulius Kulvietis įmetė 11.

Pradžia. Aikštelės šeimininkai nuo pat rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas ir susitikimą pradėjo spurtu 10:0, svečiai buvo sumažinę deficitą, tačiau Edgaras Stanionis pataikė du tritaškius, o dėjimais žiūrovus džiugino Nikita Barinovas ir Arvydas Šikšnius ir po pirmo kėlinio „Juventus“ pirmavo 29:12.

Kovingumas. Po didžiosios pertraukos „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai kilo į lemiamą šturmą. Laimono Kisieliaus ir Žygimanto Skučo vedini pasvaliečiai sumažino skirtumą iki minimumo – 56:55.

Kisielius. Nesulaikomai rungtyniavęs puolėjas įpusėjus lemiam ketvirčiui pelnė savo 28-ąjį tašką ir išvedė svečius į priekį 69:70. Po šio momento pasvaliečiai neišleido iniciatyvos iš savo rankų ir iškovojo pergalę.

Tvarkaraštis. Lemiamos, penktosios serijos rungtynės sekmadienį (gegužės 10 dieną) bus žaidžiamos Pasvalyje. Jas nuo 16.15 val. tiesiogiai transliuos LRT televizija.