„Pieno žvaigždės“ parklupdė „Lietuvos rytą“

2016 01 24 20:23
Alinos Ožič (LŽ) nuotrauka

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate – sensacija. Pasvalio „Pieno žvaigždės“ namuose 81:77 (24:17, 16:19, 21:22, 20:19) netikėtai parklupdė Vilniaus „Lietuvos rytą“.

Startas. „Pieno žvaigždės“ spindinčiai pradėjo rungtynes ir jau penktąją minutę pirmavo 14:4. Po pirmojo kėlinio šeimininkai buvo priekyje 24:17. Iki pertraukos sostinės komanda nė karto nebuvo išsiveržusi į priekį.

27. Tiek minučių prireikė „Lietuvos rytui“, kol pavyko Pasvalyje pirmą kartą išsiveržti į priekį. Svarstykles tritaškiu persvėrė Rokas Giedraitis (53:52).

Intriga. Tačiau „Lietuvos rytas“ neišgąsdino „Pieno žvaigždžių“ krepšininkų. Ketvirtojo kėlinio pradžioje pasvaliečiai dar pirmavo 61:58. Negana to, dar 36-ąją minutę „Pieno žvaigždės“ laikė iniciatyvą 71:64. Likus žaisti pusantros minutės „Pieno žvaigždės“ buvo priekyje 74:73.

Drama. Likus žaisti 18,7 sek. „Pieno žvaigždės“ padidino skirtumą iki 79:75 ir sukomplikavo „Lietuvos ryto“ situaciją. Likus rungtyniauti 12,4 sek. Adas Juškevičius dviem baudų metimais apkarpė atsilikimą 77:79. Derrickas Low pataikė abi baudas ir paliko „Lietuvos rytui“ išsigelbėti 10 sek. (81:77). Paskutiniai vilniečių išpuoliai buvo bevaisiai ir Pasvalio klubas iškovojo sensacingą pergalę.

Skirtumas. „Pieno žvaigždžių“ starto penketo nariai pelnė net 77, kai „Lietuvos ryto“ – vos 15 taškų.

Lenta. „Lietuvos rytas“ pralaimėjo nepaisant to, kad kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 38:22. Vilniečiams koją pakišo 20 klaidų.

Sensacija. „Lietuvos rytas“ komandai vadovaujant T.Pačėsui prieš porą savaičių buvo pralaimėjęs Panevėžio „Lietkabeliui“.

„Pieno žvaigždės“: Derrickas Low ir Ramone“as Moore“as po 19, Andrejus Agafonovas 15, Steponas Babrauskas 14.

„Lietuvos rytas“: Antanas Kavaliauskas ir Rokas Giedraitis po 16, Kendrickas Brownas 11.