„Pieno žvaigždės“ po pertraukos sutriuškino „Nevėžį“

2015 12 19 19:25
Vytauto Mikaičio nuotrauka

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai du kėlinius atkakliai lipo ant kulnų Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ žaidėjams, bet po pertraukos nebepavijo šeimininkų. „Pieno žvaigždės“ šventė penktąją pergalę 85:61 (21:23, 20:15, 24:11, 20:13).

Svarstyklės. „Pieno žvaigždės“ kyla iš aštuntosios vietos. Pergalių skaičiumi pasvaliečiai susilygino su „Nevėžiu“.

Debiutas. Pirmąsias rungtynes „Pieno žvaigždėse“ sužaidė įžaidėjas Derrickas Low. Havajietis per 18 minučių pelnė 13 taškų (5/8 dvit., 1/1 trit.) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Suolas. Kitas neseniai „Pieno žvaigždes“ papildęs gynėjas Dovydas Redikas aikštėje nepasirodė.

Skirtumas. Po dviejų kėlinių „Pieno žvaigždės“ pirmavo 41:38. Po pertraukos „Nevėžis“ buvo nušluotas 44:23.

„Pieno žvaigždės“: Lauris Blausas 18, Steponas Babrauskas ir Ramone“as Moore“as (5 rez. perd.) po 15, Derrickas Low 13, Andrejus Agafonovas 11.

„Nevėžis“: Grantas Johnsonas 12, Mindaugas Kupšas ir Darius Gvezdauskas po 10.