„Pieno žvaigždės“ pralaimėjimų seriją nutraukė įveikdamos „Neptūną“

2015 11 14 19:26
LKL nuotrauka

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate „Pieno žvaigždės“ namuose 89:83 (21:10, 14:22, 22:29, 32:22) įveikė „Neptūną“ ir nutraukė penkių pralaimėjimų seriją.

Ankstyvas spurtas. „Pieno žvaigždės“ ilgai nedelsė ir jau pirmajame kėlinyje surengė spurtą 16:6, kuris leido įgyti dviženklę persvarą (21:10).

Parodė charakterį. Uostamiesčio komandos tai nepalaužė. Klaipėdiečiai antrame ketvirtyje varžovams persvaros padidinti neleido, o patys prieš ilgąją pertrauką surengė rezultatyvią atkarpą 11:2 ir sumažino deficitą iki 3 taškų (35:32).

Iniciatyva. Iš ilgosios pertraukos galingai grįžęs „Neptūnas“ persvėrė rezultatą savo naudai ir perėmė rungtynių iniciatyvą į savo rankas.

Priekaištai. Ketvirto kėlinio pradžioje už priekaištavimą arbitrams technine pražanga buvo nubaustas „Neptūno“ vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis. Tai leido pasvaliečiams išlyginti rezultatą (65:65)

Atitrūko galutinai. Po jau minėtos techninės pražangos „Pieno žvaigždės“ apsukų nestabdė ir pasinaudoję tuo, kad 5 asmeninę pražangą gavo „Neptūno“ lyderis, Jerai“us Grantas, atitrūko 8 taškų skirtumu (78:70). Susigrąžinti persvaros klaipėdiečiams nepavyko.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika 15 tšk., Jerai“us Grantas 14 tšk., Arnas Butkevičius 12 tšk., Danielis Ewingas 10 tšk., Travisas Baderis 9 tšk., Gilvydas Biruta 8 tšk.

„Pieno žvaigždės“: Ramone“as Moore“as 15 tšk., Osvaldas Olisevičius ir Andriy Agafonovas 13 tšk., Demondas Carteris 12 tšk., Lauris Blausas 11 tšk., Žygimantas Skučas 10 tšk.