„Pieno žvaigždės“ užtikrintai įveikė „Lietkabelį“

2015 04 08 20:28
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

BEKO-LKL čempionate pergalę iškovojo Manto Šerniaus treniruojama „Pieno žvaigždžių“ (20-15) ekipa. Pasvaliečiai išvykoje 95:78 (25:20, 27:24, 18:17, 25:17) įveikė „Lietkabelio“ (10-25) krepšininkus.

Rungtynes geriau pradėjo nuo pat pirmųjų akimirkų į priekį įsiveržę „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai (2:6). Manto Kazono tritaškiai ir Evaldo Žabo baudos metimai sumažino skirtumą (15:17). Evaldo Kairio vedamos „Pieno žvaigždės“ iki kėlinio pabaigos susigrąžino 5 taškų persvarą – 20:25.

Per pirmąją antrojo kėlinio pusę aikštėje tęsėsi lygus komandų žaidimas ir keitimasis taškais (32:37). Arnui Labuckui pridėjus du taškus, „Pieno žvaigždės“ pelnė 11 taškų iš eilė į kuriuos J.Žūža ir Dainius Šalenga atsakė dėjimais (38:48). A.Labuckas ir E.Žabas bendromis pastangomis prieš pat ketvirčio pabaigą sumažino varžovų pranašumą iki 8 taškų – 44:52.

Po ilgosios pertraukos „Pieno žvaigždės“ dar kartą įgijo dviženklę persvarą (44:57). „Lietkabelis“ rezultatyvia atkarpa 10:2 neleido pasvaliečiams ir toliau tolti (54:59). Panevėžiečių deficitas smuktelėjo iki 3 taškų (58:61), tačiau kėlinio pabaigoje „Pieno žvaigždžių“ snaiperių neapgynęs „Lietkabelis“ vėl turėjo 9 taškų deficitą – 61:70.

„Pieno žvaigždės“ susigrąžino dviženklį pranašumą (63:75). Šią persvarą pasvaliečiai išlaikė ir nepaisant E.Žabo ir J.Žūžos dvitaškių (69:82). Toliau iš visų distancijų gerai pataikę „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai dar labiau didino savo pranašumą (76:95). Paskutinės atakos net nerengę pasvaliečiai laimėjo rezultatu 78:95.

„Lietkabelis“: Dainius Šalenga bei Evaldas Žabas 15 tšk., Jurica Žūža 13 tšk., Arnas Labuckas 12 tšk., Mantas Kazonas 9 tšk.

„Pieno žvaigždės“: Gytis Sirutavičius 21 tšk., Laimonas Kisielius 19 tšk., Evaldas Kairys 18 tšk., Tauras Jogėla ir Aidas Viskontas po 8 tšk.