„Pieno žvaigždės“ vėl įveikė „Lietkabelį“

2015 04 19 19:06
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

BEKO-LKL čempionte Aukštaitijos derbį laimėjo „Pieno žvaigždžių“ (23-15) krepšininkai. Manto Šerniaus auklėtiniai namuose 86:75 (23:22, 14:16, 23:13, 26:24) įveikė „Lietkabelį“ (10-28).

Rungtynes abi komandos pradėjo lygiai (5:5). Sėkmingą atkarpą sužaidė „Pieno žvaigždės“, po kurios išsiveržė į priekį (15:7). Tuo pačiu atsakė „Lietkabelis“ ir svečiai persvėrė rezultatą savo naudai (15:16). Ekipos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o kėlinį dvitaškiu baigė Evaldas Kairys – 23:22.

Antrojo kėlinio pradžioje „Lietkabelis“ vėl išsiveržė į priekį (25:28). Benjaminas Brustas tritaškiu atstatė šeimininkų persvarą (30:28). Dviejų minučių taškų badą dvitaškiu nutraukė Lukas Aukštikalnis (30:32). Ketvirčio pabaigoje abi ekipos sunkiai rinko taškus, o ilgąją pertrauką pirmaudami pasitiko svečiai – 37:38.

Po ilgosios pertraukos pirmuosius taškus „Lietkabeliui“ pelnė L. Aukštikalnis (37:40). Po to sekė beveik šešių minučių svečių taškų badas, kuriuo pasinaudoję aikštės šeimininkai susikrovė dviženklį pranašumą (50:40). „Lietkabelis“ pelnė 6 taškus be atsako ir priartėjo (50:46). Žygimantas Skučas pelnė du taškus su pražanga, Michaelas Dixonas pridėjo tritaškį, o Alexas Oriakhi dvitaškį ir „Pieno žvaigždės“ atstatė dešimties taškų persvarą (58:48).

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Lietkabelis“ kiek priartėjo, tačiau po Ž. Skučo dvitaškio skirtumas vėl tapo dviženklis (68:58). Svečių atkarpa 6:0 vėl grąžina intrigą (68:64). Spurtu 7:0 atsakė ir „Pieno žvaigždės“ (75:64). Rungtynių pabaigoje svečiai dar bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau pergalę išsaugojo šeimininkai – 86:75.

„Pieno žvaigždės“: Michaelas Dixonas 17 tšk., Gytis Sirutavičius 16 tšk., Tauras Jogėla 12 tšk., Žygimantas Skučas 9 tšk. 11 atk. kam., Laimonas Kisielius ir Evaldas Kairys po 8 tšk.

„Lietkabelis“: Dainius Šalenga 19 tšk., Arnas Labuckas 15 tšk. 11 atk. kam., Darius Griškėnas ir Evaldas Žabas po 12 tšk.