„Prienai“ atlaikė „Nevėžio“ šturmą

2014 11 21 20:26
Fotodiena.lt nuotrauka

BEKO-LKL čempionate užtikrintą pergalę iškovojo „Prienai“ (5-8). Tado Stankevičiaus auklėtiniai namuose 79:70 (21:13, 20:23, 16:19, 22″15) įveikė „Nevėžio“ (2-11) krepšininkus.

Rungtynes spurtu 10:0 pradėję aikštelės šeimininkai didžiąją pirmo kėlinio dalį užtikrintai pirmavo. Vis dėlto baigiantis ketvirčiui svečiai pamažu įsibėgėjo (18:11).

„Nevėžis“ įjungė aukštesnę pavarą antro kėlinio pradžioje ir po Marcuso Monroe tritaškio priartėjo (24:22). Komandos keitėsi sėkmingomis atakomis o po Aleksandro Klyuevo dėjimo ekipas skyrė vienas metimas (31:30). Paulius Ivanausko vedini „Prienai“ kėlinį užbaigė sėkmingiau ir po pirmos rungtynių pusės pirmavo (41:36).

Aikštelės šeimininkams vis nepavykdavo nutolti ir įpusėjus trečiajam kėliniui ekipas skyrė du taškai (47:45). R.Champhoro vedini „Nevėžio“ krepšininkai išlaikė intrigą ir po trijų ketvirčių (57:55).

Prienų krepšininkai trumpam spurtavo ketvirto kėlinio pradžioje, tačiau svečiai neketino sudėti ginklų ir vėl išlaikė saugų atstumą (69:65). Iniciatyvos ėmėsi Arnas Labuckas ir padidino ekipos pranašumą iki 7 taškų (72:65). Svečiams pradėjus skubėti, prieniškiai pasinaudojo jų klaidomis ir įtvirtino pergalę – 79:70.

„Prienai“: Dominykas Milka 15 tšk., Ovidijus Varanauskas 13 tšk. (5 rez. perd.), Giedrius Staniulis 12 tšk. (12 at.kam.), Arnas Labuckas 12 tšk. (8 at. kam.), Paulius Ivanauskas 12 tšk. (4 per. kam.).

„Dzūkija“: Roderick Champhor 20 tšk. (4 rez. perd.), Rytis Biliartas 16 tšk. (6 at. kam.), Aleksandras Klyuevas 9 tšk., Marcusas Monroe 9 tšk. (6 at. kam., 5 per. kam.).