"Prienai" atsitiesė

2013 05 09 21:16
Virginijaus Šeškaus treniruojami "Prienai" sugadino šventę Klaipėdoje. Ritos Stankevičiūtės (LŽ) nuotrauka

Klaipėdos "Neptūno" krepšininkai tikėjosi pirmą kartą iškovoti Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalius, bet šias viltis tenka atidėti bent iki pirmadienio.

Ketvirtose LKL Mažojo finalo serijos rungtynėse "Prienų" ekipa ketvirtadienį Klaipėdoje 90:81 (29:21, 22:20, 22:22, 17:18) palaužė vietos "Neptūną" ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 2:2.

Nuolat pabrėžiama, kad Prienų komandos atsarginių žaidėjų suolelis yra trumpesnis, nei klaipėdiečių. "Prienai" visų rungtynių metu vertėsi vos septyniais žaidėjais. Bet jėgų jiems pakako. Užtikrintai pradėję rungtynes, svečiai jau antrame kėlinyje įgijo 10 taškų persvarą.

Trečiame ketvirtyje skirtumas kelis kartus buvo šoktelėjęs iki 15 taškų. O "Neptūnui" po didžiosios pertraukos taip ir nepavyko priartėti ir atgaivinti intrigos. Prieniškiai taip pat puikiai dalinosi kamuoliu - atliko 20 rezultatyvių perdavimų (klaipėdiečiai - 14).

Nugalėtojams 23 taškus pelnė Artūras Milaknis, 22 - Gediminas Orelikas, 21 - Artūras Valeika, 11 - Gintaras Kadžiulis, 9 - Siim Sanderis Vene. "Neptūno" komandoje rezultatyviausiai žaidė Deividas Gailius (28 tšk.), Rashaunas Broadusas (17 tšk.) ir Vytautas Šarakauskas (11 tšk.).

Pirmąsias rungtynes "Prienai" namie buvo laimėję 78:67. "Neptūnas" namie atsitiesė 84:82, o trečiose rungtynėse išvykoje laimėjo 85:83 ir persvėrė serijos rezultatą. Reguliariajame sezone abi komandos per 20 rungtynių buvo iškovojusios po 16 pergalių. Lemiamos, penktosios serijos rungtynės pirmadienį 19 val. vyks Prienuose.

"Prienų" ekipa LKL bronzą iškovojo pastaruosius du sezonus. "Neptūnas" Mažojo finalo serijoje žaidė 2007 ir 2009 m., bet abu kartus pralaimėjo "Šiauliams".