„Raptors“ ir antrą kartą neprilygo „Wizards“

2015 04 22 8:18
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Toronto „Raptors“ laivas skęsta. Antrosiose NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynėse Jono Valančiūno atstovaujamas klubas namie 106:117 (31:26, 18:34, 26:37, 31:20) nusileido Vašingtono „Wizards“ ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0-2. Kitos dvejos serijos rungtynės vyks Vašingtone.

Kaip ir pirmajame mače, „Raptors“ rungtynes paleido antrajame kėlinyje. Bradley Bealas šiame ketvirtyje pelnė 16 taškų, o Vašingtono ekipa vienu metu spurtavo 13:0 ir prieš ilgąją pertrauką įgijo dviženklį pranašumą – 60:49.

„Raptors“ trečią kėlinį pradėjo spurtu 12:3 ir sumažino atsilikimą iki 61:63, tačiau tai buvo paskutinis jų pasispardymas.

„Wizards“ netrukus patys atsakė spurtu 10:0, o po trijų kėlinių jų persvara siekė net 22 taškus (97:75). Paskutiniame kėlinyje Kanados klubas nebesugebėjo priartėti iki vienženklio skaičiaus.

Nors Valančiūnas atliko dvigubą dublį – 15 taškų, 10 atkovotų kamuolių, – tačiau „Wizards“ vėl dominavo kovoje dėl kamuolių (45-28). Pirmoje mačo dalyje „Raptors“ neatkovojo nė vieno kamuolio puolime.

Valančiūnas žaidė 29 minutes ir per jas pataikė 5 dvitaškius iš 11, bei 5 baudas iš 6, taip pat atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, perėmė 1 kamuolį, po kartą suklydo ir prasižengė.

„Raptors“ vėl nesulaukė solidesnio Kyle'o Lowry indėlio. Pagrindinis komandos įžaidėjas tepelnė 6 taškus, pataikydamas 3 metimus iš 10, o ketvirto kėlinio viduryje paliko aikštę dėl traumos ir nukeliavo iš karto į rūbinę.

Reguliariajame sezone „Raptors“ buvo laimėjusi visas tris tarpusavio dvikovas su „Wizards“.

„Raptors“: Louisas Williamsas ir DeMaras DeRozanas po 20, Jonas Valančiūnas (10 atk. kam.) ir Patrickas Pattersonas po 15, Amiras Johnsonas 10.

„Wizards“: Bradley Bealas 28, Johnas Wallas 26 (17 rez. perd.), Marcinas Gortatas 16 (8 atk. kam.), Otto Porteris 15, Paulas Pierce'as 10.