„Raptors“ išlygino serijos rezultatą

2014 04 23 8:38
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Jonas Valančiūnas atliko dvigubą dublį, o jo atstovaujama Toronto „Raptors“ komanda Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iškovojo pirmąją pergalę. DeMaro DeRozano vedamas Kanados klubas savo žiūrovų akivaizdoje 100:95 (21:19, 24:20, 19:27, 36:29) palaužė Bruklino „Nets“ ekipos krepšininkų pasipriešinimą bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1-1.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 18,9 sekundės Joe Johnsonas pelnė du taškus bei perpus sumažino „Nets“ atsilikimą (92:94). Po minutės pertraukėlės surengtos atakos smaigalyje atsidūręs Amiras Johnsonas galingu dėjimu sudrebino svečių krepšį ir sugrąžino „Raptors“ keturių taškų pranašumą (96:92).

Kitoje aikštės pusėje Paulo Pierce'o tolimas metimas prie šalį, o kamuolį atkovojęs DeRozanas buvo sustabdytas pražanga bei stojo prie baudų metimų linijos. „Raptors“ krepšininkas pataikė abi baudas bei Kanados komanda dar labiau nutolo (98:92).

Intrigą į rungtynes sugrąžino tolimas Derono Williamso tolimas šūvis, bet dar sykį prie baudų metimų linijos atsidūręs DeRozanas užtikrintai realizavo metimus bei įtvirtino Toronto komandos pergalę (100:95).

Susitikimą starto penkete pradėjęs Valančiūnas aikštėje praleido 35 minutes, pelnė 15 taškų (5/9 dvitaškių, 5/7 baudų), atkovojo 14 kamuolių, 5 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.

Užtikrintai po krepšiais kovoję „Raptors“ ekipos krepšininkai stipriai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (52 prieš 30), tačiau dvigubai dažniau klydo (20 prieš 10).

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 30, Amiras Johnsonas 16 (9 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 15 (14 atk. kam.), Kyle'as Lowry 14 (9 atk. kam.), Patrickas Pettersonas 12 (9 atk. kam.), Greivisas Vasquezas 11.

„Nets“: Joe Johnsonas 18, Deronas Williamsas 15, Mirza Teletovičius 14, Kevinas Garnettas 13, Shaunas Livingstonas 12.