„Raptors“ krito Fynikse

2015 01 05 9:00
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Sėkmingai rungtyniavęs Jonas Valančiūnas atliko dvigubą dublį, buvo rezultatyviausias Toronto „Raptors“ (24-10) klubo krepšininkas, tačiau to Kanados ekipos pergalei nepakako.

Dwane'o Casey treniruojama „Raptors“ Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) susitikime išvykoje 109:125 (19:27, 34:43, 23:28, 33:27) turėjo pripažinti Fynikso „Suns“ (20-16) ekipos pranašumą.

Rungtynes starto penkete pradėjęs lietuvis per 33 minutes pelnė 21 tašką (9/14 dvitaškių, 3/4 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, užsidirbo 2 blokus, 3 sykius suklydo, 1 kartą prasižengė ir surinko 20 naudingumo balų.

Už Valančiūną naudingiau šiame susitikime rungtyniavo tik Fynikso „Suns“ žaidėjas Ericas Bledsoe ir „Raptors“ puolėjas Jamesas Johnsonas, kurie surinko atitinkamai 22 ir 21 naudingumo balą.

Aikštės šeimininkai atitrūko dar pirmoje mačo dalyje – pirmojo kėlinio pabaigoje „Raptors“ deficitas buvo penki taškai (19:24).

Tačiau tada įsibėgėjęs Isaiahas Thomasas pataikė tris tolimus metimus iš eilės, Geraldas Greenas pridėjo vieną ir Fynikso klubo persvarą išaugo iki 16 taškų (36:20).

Vieną baudos metimą iš dviejų pataikusiam Jamesui Johnsonui buvo pavykę sumažinti Toronto ekipos atsilikimą iki 10-ies taškų (50:60), bet neilgam.

„Suns“ krepšininkai antrojo ketvirčio pabaigoje laimėjo atkarpą 10:3 ir į rūbinę išėjo turėdami užtikrintą persvarą (70:53).

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai nesustojo, pratęsė savo dominavimą bei trečiojo ketvirčio viduryje pirmavo net 25 taškų skirtumu (91:66).

„Suns“: Ericas Bledsoe 20 (8 rez. perd.), Goranas Dragičius 18, Isaiahas Thomasas 18 (6 kld.), Archie Goodwinas 12, Geraldas Greenas 11, Marcusas Morrisas 10, Alexas Lenas 10.

„Raptors“: Jonas Valančiūnas 21, Kyle'as Lowry 19, Louisas Williamsas 17, Jamesas Johnsonas 17, Terrence'as Rossas 12.