„Raptors“ namie toliau nepralaimi

2014 11 12 9:29
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Vienuolikos taškų deficitą ketvirtajame kėlinyje panaikinusi Toronto „Raptors“ (7-1) komanda išliko nepralaimėjusi namų aikštelėje. Dwane'o Casey auklėtiniai praėjusią naktį 104:100 (24:32, 27:28, 21:23, 32:17) pranoko Orlando „Magic“ (2-6).

Po šios pergalės „Raptors“ išliko pirmoje Rytų konferencijos vietoje.

Toronto klubas ketvirtą kėlinį pradėjo atsilikdamas 72:83, tačiau pelnė pirmus 11 taškų šiame ketvirtyje ir išlygino rezultatą. Nuo tada iki dvikovos pabaigos komandos žaidė taškas į tašką.

Priešpaskutinę mačo minutę „Magic“ pirmavo 98:97, tačiau prasižengė ir DeMaras DeRozanas realizavo baudas. Evanas Fournier po to nepataikė tritaškio ir Kyle'as Lowry dar dviem baudom padidino šeimininkų persvarą iki 101:98.

Tobiasas Harrisas dvitaškiu sumažino atsilikimą iki taško, o po vienos taiklios Patricko Pattersono baudos „Magic“ galėjo rezultatą išlyginti, bet Harrisas nepataikė.

„Raptors“, kurie, minėdami Veteranų dieną, žaidė su kamufliažinėmis aprangomis, tai buvo penkta pergalė namie per tiek pat rungtynių.

Ne itin sėkmingai ši dvikova susiklostė Jonui Valančiūnui. „Raptors“ vidurio puolėjas per 20 minučių pelnė 4 taškus (1/5 dvitaškių, 2/4 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir 3 kartus suklydo.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 19 (7 rez. perd., 6 atk. kam.), Terrence'as Rossas 17, DeMaras DeRozanas 16, Louisas Willamsas 14, Pattrickas Pattersonas ir Amiras Johnsonas po 12.

„Magic“: Evanas Fournier 24, Tobiasas Harrisas 23 (13 atk. kam., 5 rez. perd.), Channingas Frye 19, Nikola Vučevičius 18 (8 atk. kam., 6 rez. perd.).