„Raptors“ neprilygo „Cavaliers“ ekipai

2014 12 06 9:31
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Jonas Valančiūnas rezultatyvumu neišsiskyrė, o Toronto „Raptors“ (15-5) namuose turėjo pripažinti Klivlando „Cavaliers“ (11-7) pranašumą. Svečiai laimėjo 105:91 (30:21, 21:23, 25:20, 29:27).

Valančiūnui treneris suteikė 20 žaidimo minučių ir per jas lietuvis pelnė 7 taškus (3/7 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, blokavo 2 metimus ir triskart pažeidė taisykles.

„Cavaliers“ galingą ginklą pakėlė nuo atsarginių žaidėjų suolelio. Puikias rungtynes sužaidė aukštaūgis Tristanas Thompsonas pelnęs 21 tašką ir atkovojęs 14 kamuolių.

Pirmajame kėlinyje 3 tritaškius pataikė Kevinas Love‘as ir „Cavaliers“ pradėjo tolti nuo aikštės šeimininkų.

Antrajame ketvirtyje Amiro Johnsono vedami „Raptors“ varžovų spurtą pristabdė ir ilsėtis komandos išėjo „Cavaliers“ pirmaujant 51:44.

Po ilgosios pertraukos „Raptors“ pavyko išsivežrti į priekį. Kyle‘o Lowry tritaškis kėlinio viduryje suteikė pranašumą (58:57), tačiau tuomet „Cavaliers“ laimėjo atkarpą 16:2.

Ketvirtajame kėlinyje Kanados ekipai priartėti arčiau kaip per 6 taškus nepavyko ir „Cavaliers“ revanšavosi už anksčiau patirtą nesėkmę.

„Mes jautėmės skolingi „Raptors“. Jie atvykę į Klivlandą mus gerokai pamokė ir tai mums suteikė papildomos motyvacijos“, – apie iškovotą pergalę kalbėjo Kyrie Irvingas.

„Raptors“: Amiras Johnsonas 27, Kyle‘as Lowry 22, Jamesas Johnsonas 11, Jonas Valančiūnas 7.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 24 (13 rez. perd.), Tristanas Thompsonas 21 (14 atk. kam.), Kevinas Love‘as (13 atk. kam.) ir Kyrie Irvingas po 15.