"Raptors" pergalių serija baigėsi

2014 11 14 9:24
J. Valančiūnas bleacherreport.com

Antrą nesėkmę – po penkių pergalių iš eilės – patyrė bei Rytų konferencijos lyderio poziciją prarado Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto "Raptors“ klubas.

Ketvirtadienį namuose „Raptors“ krepšininkai 93:100 (24:25, 28:20, 14:35, 27:20) nusileido „Chicago Bulls“ (7 pergalės ir 2 pralaimėjimai) komandai.

Sėkmingai pradžioje rungtyniavę kanadiečiai trečiajame kėlinyje pateko į nesėkmių duobę. „Bulls“ ketvirčio atkarpą laimėjo 22:5 ir tai lėmė rungtynių baigtį.

J. Valančiūnas lietuvis įmetė 8 taškus, atkovojo 8 (4 – puolime) kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, dukart suklydo bei trissyk prasižengė. Per 23 žaidimo minutes (22:59) J.Valančiūnas pataikė 4 dvitaškius metimus iš 8.

20 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Kyle'as Lowry'is, 16 – Jamesas Johnsonas, 14 – Amiras Johnsonas, 12 – Terrence'as Rossas, 10 – DeMaras DeRozanas, 7 – Greivis Vasquezas.

27 taškais prie pergalės prisidėjo Pau Gasolis (11 sugriebtų kamuolių), 21 – Jimmy'is Butleris, 20 – Derrickas Rose'as, 14 – Mike'as Dunleavy'is, 10 – Tajus Gibsonas.

„Bulls“ pergalę aptemdė Derricko Rose‘o trauma. Pranešama, kad D.Rose'as susižeidė pakinklinę sausgyslę.

Aštuntą pralaimėjimą iš eilės ketvirtadienį patyrė penkiolikos ekipų Rytų konferencijos ir absoliutus lygos autsaideris „Philadelphia 76ers“ klubas.

Filadelfijos krepšininkai 53 taškų skirtumu – 70:123 (10:38, 19:35, 24:22, 17:28) – turėjo pripažinti „Dallas Mavericks“ pranašumą. 21 tašką nugalėtojams, kurie klubo istorijoje iškovojo solidžiausią pergalę, įmetė Dirkas Nowitzkis, 17 – Monta Ellis, po 14 – Chandleris Parsonsas ir Brandonas Wrightas, 10 – Charlie'is Villanueva, 9 – Tysonas Chandleris (10 atk. kam.).