„Raptors“ pralaimėjimų seriją nutraukė be J. Valančiūno

2015 03 14 10:47
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Pirmagimio susilaukęs Jonas Valančiūnas nežaidė Toronto „Raptors“ (39-26) rungtynėse su Majamio „Heat“ (29-36), tačiau tai nesutrukdė Kanados ekipai nutraukti keturių nesėkmių serijos. „Raptors“ laimėjo namuose 102:92 (21:18, 29:23, 28:22, 24:29).

Lietuvio vietą starto penkete užėmė Tyleris Hansbrough sudaręs tandemą po krepšiu su Amiru Johnsonu.

Antrą pergalę per pastaruosius vienuolika mačų pasiekę „Raptors“ krepšininkai saugų atstumą nuo „Heat“ įgijo antrajame kėlinyje (38:25).

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai sėkmingai laikė dviženklį pranašumą, o ketvirtojo kėlinio pradžioje ėmė triuškinti varžovus (84:63).

„Heat“ paskutinįjį kėlinį sužaidė sėkmingiau, tačiau grėsmės Toronto ekipos pergalei nesukėlė. „Raptors“ laimėjo 102:92 ir rytuose kilstelėjo į trečią poziciją. „Heat“ lieka devintoje vietoje.

„Raptors“: Kyle‘as Lowry 19, DeMaras DeRozanas 18, Louisas Williamsas 14, Amiras Johnsonas 13, Greivis Vasquezas 12.

„Heat“: Dwyane‘as Wade‘as 25, Goranas Dragičius 18, Michaelas Beasley 11.