„Raptors“ pralaimėjo po trijų pratęsimų

2014 02 28 9:56
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

63 žaidimo minutės – tiek truko Toronto „Raptors“ (32-26) ir Vašingtono „Wizards“ (30-28) rungtynės. Maža to, tai buvo ilgiausias „Raptors“ mačas istorijoje, viską sudėjus užsitęsęs net 3 val. 32 min.

Deja, bet jis baigėsi pralaimėjimu namuose – 129:134 (21:27, 36:27, 26:24, 23:28, 8:8, 4:4, 11:16).

Lietuvis Jonas Valančiūnas pralaimėtojams per 29 minutes surinko 7 taškus (3/9 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, bet padarė 2 klaidas ir 3 pražangas.

JV nesustabdė tiesioginio savo konkurento Marcino Gortato, kuris ne tik pelnė 31 tašką (12 k. kam.), bet ir išplėšė pirmą pratęsimą.

Antrą pratęsimą lėmė kito „Wizards“ lyderio Johno Wallo metimas, trečią – rezultatyviausias „Raptors“ krepšininkas DeMaras DeRozanas, bet rungtynes geriau užbaigė svečiai.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 34, Greivisas Vasquezas 26 (8 rez. perd.), Kyle‘as Lowry 18 (10 rez. perd., 9 atk. kam.), Amiras Johnsonas 16, Terrence'as Rossas 11, ... Jonas Valančiūnas 7 (10 atk. kam.).

„Wizards“: Marcinas Gortatas (12 atk. kam.) ir Johnas Wallas – po 31, Trevoras Ariza 16 (10 atk. kam.), Chrisas Singletonas 13, Bradley Bealas (10 atk. kam.) ir Andre Milleris – po 11.