„Raptors“ puolimas atsitrenkė į „Bucks“ sieną

2015 02 03 7:34
Reuters/Scanpix nuotrauka

Sėkmingas vidurio puolėjo iš Lietuvos Jono Valančiūno žaidimas negarantavo pergalės Toronto „Raptors“ (33-16) ekipai. Kanados klubo garbę ginantys krepšininkai pralaimėjo Milvokio „Bucks“ (26-22) 75:82 (14:23. 27:24, 26:19, 9:15).

Valančiūnas buvo tikras „Raptors“ puolimo lyderis pirmojo ketvirčio metu. Lietuvis pelnė 8 iš 14 komandos taškų bei atkovojo 5 kamuolius.

Svečių iš Milvokio persvara trečiajame kėlinyje ėmė artėti prie triuškinamos. Jaredui Dudley pataikius iš toli komandas skyrė 17 taškų (68:51).

Aikštės šeimininkai ketvirtąjį kėlinį pradėjo galingu spurtu 15:0 ir rezultatas tapo lygus – 75:75. Tuo metu komandos žaisti buvo likę trys su puse minutės.

Per likusį laiką „Raptors“ prametė absoliučiai visus metimus, o „Bucks“ krepšininkai įstengė pelnyti 7 taškus bei iškovoti pergalę 82:75.

Kaip jau įprasta ketvirtajame kėlinyje suolą šildęs Valančiūnas pelnė 12 taškų (6/9 dvitaškiai) ir atkovojo 13 kamuolių. Jis blokavo metimą, kartą suklydo ir dusyk prasižengė.

Bucks“: Khrisas Middletone‘as 25, Jaredas Dudley 14, Giannis Antetokunmpo 12 (12 atk. kam.), Johnas Hensonas 12.

Raptors“: DeMaras DeRozanas 16 (5/16 metimai), Jonas Valančiūnas 12 (13 atk. kam.), Louisas Williamsas 12 (1/12 metimai, 9/10 baudos), Tarrence‘as Rossas 10.