„Raptors“ serijoje su „Pacers“ prireiks septintų rungtynių

2016 04 30 6:10
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Toronto „Raptors“ beveik septynias minutes nepelnė nė taško, pralaimėjo atkarpą 0:18 ir neturėjo vilčių šeštosiose NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynėse.

Dwane'o Casey auklėtiniai išvykoje 83:101 (22:20, 22:20, 20:31, 19:30) nusileido Indianos „Pacers“ komandai ir serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 3–3. Septintosios serijos rungtynės naktį iš sekmadienio į pirmadienį vyks Toronte.

„Raptors“ po Normano Powello dėjimo trečio kėlinio pabaigoje priartėjo iki 64:65, tačiau po to 6 minutes ir 37 sekundes nepelnė nė taško, „Pacers“ surinko 18 ir mačo baigtis tapo aiški – 83:64.

Taip „Raptors“ atsidūrė pažįstamoje situacijoje – Toronto klubas pastaruosius du sezonus pralaimėjo pirmajame atkrintamųjų etape, o septynerių rungtynių serijos apskritai nėra laimėjęs niekada savo istorijoje.

Jonas Valančiūnas per 26 minutes pelnė 14 taškų (5/9 dvitaškiai, 4/6 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, 2 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

JV dar iki ilgosios pertraukos surinko 10 taškų, o „Raptors“ įpusėjus dvikovai pirmavo 44:40. Visgi trečiajame kėlinyje „Pacers“ greitai perėmė iniciatyvą. Vos per dvi minutes šeimininkai išsiveržė į priekį (47:46), o įpusėjus kėliniui pirmavo jau 61:53.

Žemesniu penketu pradėjusi žaisti „Raptors“ dar sugebėjo spurtuoti ir priartėti iki taško, tačiau po to Paulo George'o ir Mileso Turnerio vedama Indianapolio ekipa pelnė 18 taškų be atsako ir sudėjus visus taškus ant i.

Toronto komandos gretose dar vienas prastas rungtynes sužaidė startinio penketo gynėjų duetas. DeMaras DeRozanas pataikė 3 metimus iš 13 ir tepelnė 8 taškus, o Kyle'as Lowry įmetė 4 iš 14 ir surinko 10 taškų.

Lowry tapo pirmuoju žaidėju lygos istorijoje, kuris visose šešeriose serijos rungtynėse krepšį atakavo prastesniu nei 40 proc. taiklumu.

„Raptors“ Indianapolyje palaikė apie 2000 iš Toronto atvykusių sirgalių.

„Pacers“: Paulas George'as 21 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Mylesas Turneris 15, Monta Ellisas 14, Ianas Mahinmi ir George'as Hillas po 12.

„Raptors“: Cory Josephas ir DeMarre'as Carrolas po 15, Jonas Valančiūnas 14, Kyle'as Lowry 10 (10 rez. perd.), DeMaras DeRozanas 8 (3/13 metimai).