„Raptors“ su J. Valančiūnu atsidūrė ties bedugnės riba

2015 04 25 8:45
Reuters/Scanpix nuotrauka

Toronto „Raptors“ ekipa pralaimėjo ir trečiąjį Rytų konferencijos ketvirtfinalio mačą Vašingtono „Wizards“ ekipai. Serijai persikėlus į „Wizards“ namus Marcino Gortato vedama komanda iškovojo pergalę 106:99 (33:35, 21:13, 18:22, 34:29) ir pirmauja 3-0.

Permainingose rungtynėse netrūko intrigos. Jos sėkmingiau prasidėjo „Raptors“ ekipai, kuri pirmajame kėlinyje pirmavo 32:24.

Antrajame ketvirtyje aikštės šeimininkai ženkliai pagerino gynybą. „Raptors“ per jį pelnė vos 13 taškų ir priekyje jau buvo „Wizards“ (54:48).

Po ilgosios pertraukos „Wizards“ pasiekė rekordinę rungtynių persvarą (59:50), bet Toronto ekipa rezultatą išlygino (68:68).

Ketvirtajame kėlinyje prasidėjus priešpaskutinei minutei Paulo Pierce‘o tritaškis leido Vašingtono ekipai pasijusti gan saugiai (98:90), bet penkis taškus iš eilės pelnius Kyle‘ui Lowry „Raptors“ priartėjo (99:102).

Svečius nužudė dar vienas veterano Pierce‘o tritaškis ir „Wizards“ laimėjo 106:99.

Jonas Valančiūnas žaidė 25 minutes ir pelnė 8 taškus (4/10 dvitaškiai) bei atkovojo 10 kamuolių. Jis dukart suklydo ir keturiskart prasižengė.

Lietuvio tiesioginis oponentas Gortatas sublizgėjo pelnydamas 24 taškus ir atkovodamas 13 kamuolių.

„Wizards“: Marcinas Gortatas 24 (13 atk. kam.), Johnas Wallas 19, Paulas Pierce‘as 18, Bradley Bealas 16, Drew Goodenas 12, Otto Porteris 11.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 32 (11/29 metimai), Kyle‘as Lowry 15 (5/22 metimai), Amiras Johnsonas 14 (12 atk. kam.), Terrence‘as Rossas ir Patrickas Pattersonas po 10.