„Raptors“ su J.Valančiūnu įgavo pagreitį

2014 01 02 8:36
Reuters/Scanpix nuotrauka

Toronto „Raptors“ (15-15) darosi vis grėsmingesne jėga NBA lygoje. Dwane‘o Casey auklėtiniai pirmąją 2014 metų dieną namuose 95:82 (26:18, 14:26, 26:19, 29:19) susitvarkė ir su geriausia Rytų konferencijos ekipa Indianos „Pacers“ (25-6).

Beje, „Pacers“ dalinasi pirmąją vietą ir absoliučioje NBA lygos įskaitoje kartu su Oklahomos „Thunder“ (25-6), kurią „Raptors“ prieš keletą dienų taip pat įveikė.

Įsibėgėjusiai Kanados ekipai tai buvo jau 4 pergalė iš eilės (šio sezono rekordas) ir 9 iš 12 nuo tada, kai buvo išmainytas Rudy Gay.

Ketvirtą vietą Rytų konferencijoje užimantis „Raptors“ klubas bent pusę savo rungtynių iš pirmųjų 30-ies laimėjo pirmą sykį nuo 2010-ųjų.

Rungtynių su „Pacers“ lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kai „Raptors“ spurtavo 10:1 ir iniciatyvos iš savo rankų nebepaleido.

Svariai prie pergalės prisidėjo ir Jonas Valančiūnas. Nors lietuvis iš pradžių nesusitvarkė su „Pacers“ vidurio puolėju Roy Hibbertu, per daugiau nei 31 žaidimo minutę pelnė 13 taškų (5/10 dvit., 3/4 baud.) ir atkovojo 9 kamuolius (4 iš jų – puolime).

JV dar atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, išrašė vieną bloką, bet kartą ir pats buvo blokuotas, prarado vieną kamuolį ir užsidirbo 4 pražangas.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 26 (9 atk. kam.), Terrence’as Rossas 18, Kyle’as Lowry (14 rez. perd.) ir Jonas Valančiūnas (9 atk. kam.) – po 13, Amiras Johnsonas ir Greivis Vasquezas – po 6.

„Pacers“: Roy Hibbertas 16 (6 praž. per 21 min.), Paulas George‘as 12 (8 atk. kam., 6 klaid.), Danny Grangeris 11, Davidas Westas 9, Lance’as Stephensonas ir C.J.Watsonas – po 8.