„Raptors“ su J.Valančiūnu pakilo į ketvirtą vietą Rytų konferencijoje

2013 11 21 9:03
Reuters/Scanpix nuotrauka

Nors prieš rungtynes Toronto „Raptors“ (5-7) ekipos nebuvo net tarp aštuonių geriausių NBA Rytų konferencijoje, pergalė išvykoje prieš Filadelfijos „76ers“ (5-8) – 108:98 (25:25, 30:23, 38:29, 15:21) – kilstelėjo Kanados klubą iš karto į ketvirtą vietą.

Taip nutiko todėl, kad „Raptors“ tapo kol kas itin silpno Atlanto diviziono lyderiais. „Raptors“ lenkia „76ers“, Bostono „Celtics“ (4-9), Niujorko „Knicks“ (3-8) ir Bruklino „Nets“ (3-8) klubus, o, pagal NBA taisykles, diviziono lyderis negali užimti žemesnės nei ketvirtos vietos savo konferencijoje.

Dėl to susidaro kuriozinė situacija – nors Atlantos „Hawks“ (7-5) turi dviem pergalėmis daugiau už Toronto klubą, ji užima žemesnę vietą.

Filadelfijoje „Raptors“ į pergalę pabėgo trečiajame kėlinyje, kai po spurto atitrūko 93:77.

Lietuvis Jonas Valančiūnas šį kartą nebuvo toks pastebimas. Vidurio puolėjas rungtynes pradėjo starto penkete, bet per 22 minutes surinko tik 4 taškus (1/4 dvit., 2/2 baud.). JV dar atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, išrašė 1 bloką, bet padarė 1 klaidą ir 2 kartus prasižengė.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 33, Rudy Gay 18 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Terrence'as Rossas 17, Kyle'as Lowry 13 (10 atk. kam.).

„76ers“: Spenceris Hawesas 28 (10 atk. kam.), Evanas Turneris ir Jamesas Andersonas – po 13, Michaelas Carteris-Williamsas 10.