„Raptors“ sugrąžino intrigą, bet neišsigelbėjo

2016 10 06 11:19
Jonas Valančiūnas (kairėje) iš vidutinio nuotolio metė 7 kartus, pataikė tik du. „USA Today Sports“ nuotrauka

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionatui besirengianti Toronto „Raptors“ ekipa, kurioje rungtyniauja Jonas Valančiūnas, per iki sezonines rungtynes patyrė antrą nesėkmę.

Kanados klubas svečiuose 98:104 (21:33, 20:29, 17:23, 30:19) pralaimėjo Los Andželo „Clippers“ krepšininkams.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas žaidė 21 minutę. per tą laiką aukštaūgis pelnė 6 taškus (dvitaškiai 2/7, baudų metimai 2/4), 6 kartus atkovojo kamuolį bei blokavo 2 metimus.

Įdomu, jog paskutinio kėlinio pradžioje Toronto komanda atsiliko 18 taškų (72:90), tačiau sugebėjo įnešti intrigą, pelniusi be atsako 19 taškų ir įsiveržusi į priekį 91:90. Tačiau iki pergalės „Raptors“ ekipai pritrūko taiklių metimų.

„Clippers“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Blake'as Griffinas. Pataikęs visus 8 kartus iš vidutinio nuotolio iš viso jis pelnė 24 taškus ir 8 kartus atkovojo kamuolį.

Pralaimėjusiųjų gretose geriausiai sekėsi DeMarui DeRozanui – 20 taškų.