„Raptors“ suklupo Dalase

2015 02 25 8:22

Jonas Valančiūnas žaidė naudingai, tačiau jo atstovaujama Toronto „Raptors“ (37-20) ekipa svečiuose 92:99 (29:25, 26:24, 22:25, 15:25) turėjo pripažinti Dalaso „Maverics“ (39-20) pranašumą.

Tai jau trečioji iš eilės Ricko Carlise‘o auklėtinių pergalė. Tuo tarpu keturių rungtynių išvyką šiuo susitikimu pabaigęs Kanados klubas paeiliui patyrė trečiąją nesėkmę.

Pirmojoje mačo dalyje komandos žaidė taškas į tašką, o trečiajame ketvirtyje „Raptors“ netgi buvo pavykę atitrūkti ir įgyti dviženklį pranašumą – 64:53.

Lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kurio pradžioje iniciatyvą į savo rankas perėmę „Mavericks“ krepšininkai įsiveržė į priekį, o vėliau laimėjo atkarpą 11:1 bei likus žaisti 4 minutes tapo sunkiai pavejami – 97:85.

Paskutinėmis minutėmis Dalaso ekipa atrodė blankiai, tačiau pro šalį skriejo ir Dwayne‘o Casey auklėtinių tolimi metimai, todėl nuskambėjus finalinei sirenai pergale džiaugėsi šeimininkai.

Valančiūnas ant parketo praleido 26 minutes, per kurias surinko 10 taškų (5/7 dvitaškiai), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

„Raptors“: DeMaras DeRozaanas 18, Greivis Vasquezas 14, Patrickas Pattersonas 12, Kyle‘as Lowry 11, Jonas Valančiūnas (9 atk. kam.) ir Louisas Williamsas po 10.

„Mavericks“: Monta Ellisas 20, Dirkas Nowitzki 18 (9 atk. kam.), Devinas Harrisas 14, Jose Barea 13, Richardas Jefffersonas 11.