„Raptors“ suklupo rungtynių pabaigoje

2015 11 19 7:17
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Jonas Valančiūnas pristabdė Rudy Gobertą, tačiau Solt Leik Sityje kritusios Toronto „Raptors“ (7–6) komandos pralaimėjimų seriją prasitęsė iki trijų.

Dwane“o Casey auklėtiniai išvykoje 89:93 (19:24, 26:18, 19:17, 25:34) nusileido antrąją pergalę paeiliui pasiekusiems Jutos „Jazz“ (6–5) krepšininkams.

Valančiūnas per 33 minutes į varžovų krepšį įmetė 11 taškų (5/10 dvitaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 9 kamuolius, blokavo 2 metimus, po kartą prasižengė ir suklydo.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Raptors“ dar pirmavo 68:62, tačiau ketvirčiui įpusėjus Gordono Haywardo ir Aleco Burkso tritaškai leido šeimininkams išsiveržti į priekį 82:79.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei minutei Valančiūnas metimu iš po krepšio persvėrė rezultatą svečių naudai (85:84).

Vis tik prasidėjus paskutinei susitikimo minutei Burksas pataikė dvitaškį, Derrickas Favorsas pridėjo dvitaškį su pražanga, o 89:85 atitrūkusi Jutos ekipa tokią persvarą išsaugojo iki finalinės sirenos.

„Jazz“: Derrickas Favorsas 18 (11 atk. kam.), Gordonas Haywardas 17, Rodney Hoodas 16.

„Raptors“: Luisas Scola 22, Kyle“as Lowry 20, DeMaras DeRozanas 14, Jonas Valančiūnas 11.