„Raptors“ svečiuose patiesė „Mavericks“

2013 12 21 9:40
J.Valančiūnas svariai prisidėjo prie "Raptors" pergalės USA Today/Scanpix nuotrauka

Naktį iš penktadienio į šeštadienį NBA lygoje sėkmė lydėjo Joną Valančiūną. Lietuvio ekipa Toronto „Raptors“ (10/14) svečiuose po pratęsimo 109:108 (22:33; 27:19; 29:29; 23:20; 8:7) nugalėjo Dalaso „Mavericks“ (15/11) krepšininkus, o J.Valančiūnas prie pergalės prisidėjo 18 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.

Iš viso starto penkete rungtynes pradėjęs J.Valančiūnas žaidė 35 minutes, per kurias surinko 18 taškų (8/13 dvit., 2/2 baud. met.), atkovojo 13 kamuolių, perėmė ir prarado po vieną kamuolį, blokavo vieną varžovo metimą bei kartą prasižengė.

„Raptors“: Kyle‘as Lowry – 20, Jonas Valančiūnas – 18 (13 atk. kam.), Demaras DeRozanas, Terence‘as Rossas ir Amiras Johnsonas – po 15.

„Mavericks“: Jose Calderonas – 23, Dirkas Nowitzki – 22, Monta Ellisas – 21, Shawnas Marrionas – 14.

Kur kas prasčiau sekėsi Donatui Motiejūnui bei jo atstovaujam Hjustono „Rockets“ (17/10), kuris buvo sutriuškintas Indianoje „Pacers“ ekipos (25/4) - 81:114 (20:25; 25:31; 20:31; 16:27).

D.Motiejūnas gavo retą šansą pasirodyti aikštėje – žaidė 8 minutes, per kurias pelnė 3 taškus (1/3 dvit., 1/2 baud. met.) ir atkovojo kamuolį.

„Rockets“: Dwightas Howardas – 19 (12 atk. kam.), Chandleris Parsonas – 14, Jamesas Hardenas – 12.

„Pacers“: Paulas George‘as – 24, Lance‘as Stephensonas – 16, Luisas Scola – 13.