„Real“ krepšininkai iškovojo 30-ą pergalę iš eilės

2014 01 16 8:37

Idealų sezoną tęsiantis Madrido „Real“ klubas trečiadienį iškovojo 30-ą pergalę iš tiek pat galimų.

Pablo Laso auklėtiniai nesustabdomu puolimu namuose 111:87 (17:21, 31:23, 41:21, 22:19) sutriuškino Miuncheno „Bayern“ (2-1) klubą.

„Real“ tai buvo 3 pergalė iš tiek pat galimų Eurolygos Top-16 etapo F grupėje, kurioje žaidžia ir Kauno „Žalgiris“ (0-2).

Dar 10 kartų „Real“ šiame sezone laimėjo Eurolygos reguliariajame sezone, 15 – Ispanijos čempionate ir 2 – šalies supertaurėje.

Trečiadienį „Real“ į pergalę pabėgo po didžiosios pertraukos, kai vien trečiajame kėlinyje pelnė net 41 tašką.

„Real“ taip pat pagerino ir šio sezono Eurolygos rezultatyvumo rekordą.

„Real“: Rudy Fernandezas 24, Sergio Rodriguezas 19 (7 rez. perd.), Nikola Mirotičius 16, Sergio Llullas 13, Jaycee Carrollas 12, Felipe Reyesas 11.

„Bayern“: Malcolmas Delaney 22 (6 rez. perd., 5 klaid.), Bryce‘as Tayloras 14, Lucca Staigeris ir Robinas Benzingas – po 12, Deonas Thompsonas 9.

Rungtynių reportažas:

Įdomu, kad iki šio sezono „Real“ krepšininkai geriausiai buvo startavę 1960-aisiais, kai laimėjo 23 kartus iš eilės.