„Real“ nušlavė „FC Barcelona“ ir antrus metus iš eilės žais Eurolygos finale

2014 05 16 23:49

Antroje rungtynių pusėję dominavę Madrido „Real“ krepšininkai nugalėjo amžinus savo varžovus. Eurolygos pusfinalio rungtynėse Milane Pablo Laso auklėtiniai 100:62 (20:20, 25:17, 28:11, 27:14) nušlavė Barselonos „FC Barcelona“ ekipą ir antrus metus iš eilės pateko į finalą.

„FC Barcelona“ komandai išlaikyti intrigą pavyko tik du puse kėlinio. Iki trečio ketvirčio pabaigos žaisti likus 3 minutes Xaviero Pascualio auklėtiniai atsilikinėjo tik 10 taškų skirtumu (46:56), tačiau tada „Real“ įjungė antrą pavarą.

Net 17:2 spurtą per 3 minutes surengęs „karališkasis klubas“ prieš lemiamą ketvirtį dėl pergalės jau buvo ramus (73:48).

Finale „Real“ susitiks su Tel Avivo „Maccabi“, kuri pusfinalyje sensacingai 68:67 palaužė Maskvos CSKA ekipą.

„Real“ dėl čempionų titulo kausis antrus metus iš eilės. Praėjusiais metais Madrido ekipa 88:100 nusileido Pirėjo „Olympiakos“ klubui.

„FC Barcelona“: Ante Tomičius 16 (8 atk. kam., 21 naud. bal.), Erazemas Lorbekas ir Bradas Olesonas po 8, Marcelinho Huertas ir Bostjanas Nachbaras po 7.

„Real“: Sergio Rodriguezas 21 (6 rez. perd., 24 naud. bal.), Nikola Mirotičius 19 (26 naud. bal.), Rudy Fernandezas 12, Felipe Reyesas ir Sergio Lullas po 11, Ioannis Bourousis ir Jaycee Carrollas po 7.