„Real“ parbloškė „Anadolu Efes“

2015 04 16 8:30
Jonas Mačiulis (iš dešinės) kukliai prisidėjo prie "Real" pergalės. AFP/Scanpix nuotrauka

Madrido „Real“ su Jonu Mačiuliu Eurolygos ketvirtfinalio serijos pirmajame mače 80:71 (22:20, 13:23, 26:10, 19:18) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1:0.

Mačiulis aikštelėje praleido 10 minučių, per kurias surinko 3 taškus (1/1 dvitaškiai, 1/2 baudos), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei po kartą suklydo ir prasižengė.

Susitikimo pradžioje komandos žaidė taškas į tašką, o antrajame kėlinyje į priekį pradėjo bėgti svečiai iš Turkijos, kurie surengė spurtą net 15:0 bei įgijo dviženklę persvarą – 38:27.

Po ilgosios pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojomis – trečiajame kėlinyje „Real“ laimėjo atkarpą 13:3 ir įsiveržė į priekį – 59:51.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Turkijos ekipos deficitas sumažėjo iki 6 taškų (60:66), tačiau tuomet „karališkasis klubas“ laimėjo trijų minučių atkarpą 12:3 ir atitrūkę 78:63 užsitikrino pergalę.

„Real“: Kelvinas Riversas 21, Gustavo Ayonas 14 (10 atk. kam.), Felipe Reyesas 12, Rudy Fernandezas 10.

„Anadolu Efes“: Dario Šaričius 13, Cedi Osmanas 11, Nenadas Krstičius 9.