„Rockets“ krepšininkai neatsilaikė prieš „Pelicans“

2014 12 19 8:53

Hjustono „Rockets“ (19-6) klubui nepavyko pratęsti pergalių serijos iki ketverių laimėtų susitikimų. Donato Motiejūno atstovaujama ekipa namuose 90:99 (22:21, 17:25, 29:19, 22:34) nusileido Naujojo Orleano „Pelicans“ (13-12).

Mačo lūžis įvyko paskutiniajame kėlinyje. Po Troy Danielso tritaškio likus žaisti 10 minučių „Rockets“ pirmavo 73:72, tačiau tuomet „Pelicans“ sužaidė atkarpą 11:2 ir susikrovė apčiuopiamą pranašumą, kuris kėliniui artėjant prie pabaigos peržengė ir dviženklę ribą – 87:77.

Šeimininkams atsitiesti nebepavyko, o užtikrintai iki finalinės rungtynių sirenos rungtyniavę svečiai iš Naujojo Orleano išsaugojo savo rankose pergalę.

„Pelicans“ gretose nesustabdomas buvo Anthony Davisas. Aukštaūgis per 41 minutę pelnė 30 taškų, atkovojo 14 atšokusių kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 5 varžovų metimus.

Starto penkete mačą pradėjęs „Rockets“ puolėjas Motiejūnas per 23 minutes pelnė 9 taškus (4/11 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 1/1 baudos), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei 2 kartus prasižengė.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 21, Dwightas Howardas 17 (13 atk. kam.), Trevoras Ariza 10, Donatas Motiejūnas ir Troy Danielsas po 9.

„Pelicans“: Anthony Davis 30 (14 atk. kam.), Jrue Holiday 16 (10 rez. perd.), Dante Cunninghamas ir Ryanas Andersonas po 15, Austinas Riversas 10.