„Rockets“ laimėjo per pratęsimą

2014 12 18 9:15

Jamesas Hardenas, Patrickas Beverley ir Dwightas Howardas pasižymėjo dvigubais dubliais, Donatas Motiejūnas buvo trečias pagal rezultatyvumą, o Hjustono „Rockets“ (19-5) per pratęsimą 115:111 (25:29, 30:31, 20:18, 24:21, 16:12) išvykoje įveikė Denverio „Nuggets“ (10-15).

Didesnę mačo dalį „Rockets“ buvo besivejančios komandos vaidmenyje. „Nuggets“ antrajame ketvirtyje buvo nutolę – 52:36, bet per likusias 5 minutes svečiai atsilikimą gerokai sumažino (55:60).

Ketvirtajame kėlinyje „Rockets“ įgijo 5 taškų pranašumą – 92:87, bet Denverio komanda rezultatą greitai išlygino.

Ketvirčio pabaigoje Hardenas pataikė tritaškį bei 1 iš 2 baudų metimų ir „Rockets“ tiksint paskutinėms sekundėms pirmavo 99:96, bet „Nuggets“ gynėjas Aaronas Afflalo pataikė iš toli ir išplėšė pratęsimą.

Pratęsime svečiai atrodė išlaikę daugiau jėgų. Hardenas ir Beverley įmetė visus 6 baudų metimus ir „Rockets“ triumfavo Vakarų konferencijos mūšyje.

Starto penkete mačą pradėjęs Motiejūnas per 42 minutes pelnė 18 taškų. Lietuvis pataikė 3 tritaškius iš 5, 4 dvitaškius iš 8 ir 1 baudą iš 3. Motiejūnas pridėjo 6 atkovotus kamuolius, po 1 bloką ir perimtą kamuolį, po dukart suklydo ir prasižengė.

„Rockets“ šį sezoną dar nei karto nepralaimėjo, kuomet Hardenas surinkdavo dvigubą dublį. Šį kartą gynėjas pelnė 41 tašką ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Nuggets“: Wilsonas Chandleris 23, Aaronas Afflalo 22, Danilo Gallinari 16, Ty Lawsonas (16 rez. perd.) ir Darrellas Arthuras po 12.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 41 (10 rez. perd.), Dwightas Howardas 24 (16 atk. kam.), Donatas Motiejūnas 18, Trevoras Ariza 13, Patrickas Beverley 12 (12 atk. kam.).