„Rockets“ neleido „Pelicans“ įsitvirtinti aštuntoje Vakarų konferencijos vietoje

2015 04 13 8:03
Jamesas Hardenas. AFP/Scanpix nuotrauka

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo dėl aukštesnių vietų Vakarų konferencijoje kovojanti Donato Motiejūno atstovaujama Hjustono „Rockets“ (54-26) ekipa.

„Rockets“ lyderis Jamesas Hardenas per pirmuosius tris kėlinius pelnė 30 taškų, o jo vedama Hjustono komanda savo aikštėje 121:114 (22:28, 30:27, 34:31, 35:28) pranoko į atkrintamąsias varžybas siekiantį prasibrauti Naujojo Orleano „Pelicans“ (43-37) klubą.

Sumaištis Vakarų konferencijos turnyrinėje lentelėje ir toliau išlieka. „Rockets“, Memfio „Grizzlies“ ir Los Andželo „Clippers“ turi vienodus pergalių bei pralaimėjimų santykius ir bet kuri iš šių komandų gali užimti antrąją poziciją, kurią dabar užima vieneriomis rungtynėmis daugiau sužaidusi San Antonijaus „Spurs“.

Tuo metu „Pelicans“ dabar yra aštunta, tačiau jai ant kulno limpa Indianoje pralaimėjusi Oklahomos „Thunder“.

„Rockets“ į priekį šovė ketvirtajame kėlinyje, per kurį Joshas Smithas surinko devynis taškus, Hjustono komanda laimėjo atkarpą 10:3 ir įgijo dviženklę persvarą (112:100).

Šešiais taškais iš eilės atsakę svečiai prasidėjus paskutinei minutei buvo sugrąžinę intrigą į šį mačą, bet lemiamu momentu neklydęs Corey Breweris pataikė abi baudas ir lėmė „Rockets“ pergalę (121:114).

Nugaros traumą besigydantis Motiejūnas nerungtyniavo.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 30, Corey Breweris 20, Dwightas Howardas 19 (11 atk. kam.), Joshas Smithas 15, Pablo Prigioni 12, Jasonas Terry 12.

„Pelicans“: Anthony Davisas 27, Jrue Holiday 17, Ryanas Andersonas 15, Quincy Pondexteris 13, Ericas Gordonas 13, Omeras Ašikas 13 (10 atk. kam.), Tyreke'as Evansas 12 (8 rez. perd.).