„Rockets“ nusileido „Hawks“

2014 12 21 11:09
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Hjustono „Rockets“ (19-7) NBA pirmenybėse patyrė antrą nesėkmę iš eilės. Donato Motiejūno atstovaujama ekipa namuose 97:104 (26:32, 14:20, 34:22, 23:30) nusileido dvyliktąją pergalę per trylika rungtynių iškovojusiems Atlantos „Hawks“ (19-7) krepšininkams.

Svečiai iš Atlantos laikė savo rankose iniciatyvą beveik viso susitikimo metu. Trečio kėlinio viduryje Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai pirmavo 67:54, tačiau tuomet krepšys atsirišo „Rockets“ ekipos snaiperiams. Hjustono klubas laimėjo atkarpą 20:7 ir prieš ketvirtojo kėlinio pradžią rezultatas tapo lygus (72:72).

Ketvirtajame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką, o likus žaisti 3 minutes rezultatas vis dar buvo lygus (90:90). Tada „Hawks“ laimėjo trumpą atkarpą 7:0, o to svečiams ir užteko, nes šeimininkams atsitiesti nebeliko laiko.

Šias rungtynes ant atsarginių žaidėjų suolelio jau stebėjo „Rockets“ naujokai Corey Breweris ir Aleksėjus Švedas. Rungtyniauti jie negalėjo, nes medicininės patikros Minesotos „Timberwolves“ ekipoje dar nepraėjo Troy Danielsas.

Motiejūnas ant parketo praleido 25 minutes, per kurias pelnė 8 taškus (4/9 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 0/2 baudos), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei blokavo varžovo metimą.

„Rockets“: Dwightas Howardas 19 (13 atk. kam.), Jamesas Hardenas 18 (14 rez. perd.), Jasonas Terry ir Patrickas Beverley po 14, Trevoras Ariza 13.

„Hawks“: Kyle‘as Korveris 22, Paulas Millsapas ir Alas Horfordas (8 atk. kam.) po 14, DeMare‘as Carrollas 13.