„Rockets“ nutraukė pralaimėjimų seriją, „Raptors“ lieka duobėje

2015 03 07 10:44
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Hjustono „Rockets“ (42-20) namuose užtikrintai susitvarkė su Detroito „Pistons“ (23-38) 103:93 (29:23, 25:23, 26:23, 23:24). Tuo metu Toronto „Raptors“ (38-24) ekipa atsidūrė duobėje. Dwayne‘o Casey auklėtiniai pralaimėjo septintą kartą iš aštuonių pastarųjų mačų

Donatas Motiejūnas šiose rungtynėse nebuvo itin pastebimas. Lietuvis žaidė 19 minučių, pataikė 2 dvitaškius iš 7, prametė tritaškį ir abu baudų metimus bei atkovojo 5 atšokusius kamuolius. Lietuvis perėmė kamuolį, kartą suklydo ir triskart pažeidė taisykles.

„Rockets“ nuo varžovų atitrūko trečiojo kėlinio pabaigoje, kai įgijo dviženklį pranašumą 80:69. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo aikštės šeimininkų spurtu 11:0 ir „Pistons“ ekipa jau buvo triuškinama (69:91).

Svečiai spurtavo ir priartėjo (91:99), bet intrigos gražinti į susitikimą jiems nepavyko. Jamesas Hardenas pataikė keturis baudų metimus mačo pabaigoje ir „Rockets“ laimėjo 103:93.

Šiame mače Hardenas pasižymėjo trigubu dubliu. Barzdotasis „Rockets“ lyderis pelnė 38 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Ši pergalė nutraukė Hjustono ekipos dviejų nesėkmių seriją.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 38 (12 atk. kam., 12 rez. perd.), Terrence‘as Jonesas 17, Corey Breweris 15.

„Pistons“: Gregas Monroe 19, Reggie Jacksonas 17, Andre Drummondas 8 (21 atk. kam.), Shawne Williamsas 8.

„Raptors“ patyrė septintą nesėkmę per aštuonis mačus

Alo Jeffersono ir Mo Williamso į priekį vedama „Hornets“ ekipa namuose įveikė „Raptors“ 103:94 (24:25, 28:18, 24:29, 26:23).

Toronto ekipos neišgelbėjo ir į rikiuotę sugrįžęs įžaidėjas Kyle‘as Lowry. Nuo vasario 27 d. nerungtyniavęs Lowry pelnė 25 taškus.

„Hornets“ antrajame kėlinyje įgijo 13 taškų pranašumą (53:40), bet svečiai iš Kanados sugebėjo trečiajame ketvirtyje deficitą ženkliai sumažinti (71:73).

Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai stipriai šovė į priekį (95:78). Du Lowry tritaškiai mačo pabaigoje leido „Raptors“ išvengti pralaimėjimo dviženkliu skirtumu (94:103).

Jonas Valančiūnas per 22 minutes atliko vos tris metimus į krepšį, iš kurių du pasiekė tikslą. Lietuvis pridėjo ir 5 baudų metimus (9 tšk.). Valančiūnas atkovojo 6 kamuolius, blokavo 2 metimus ir sykį prasižengė.

„Hornets“: Alas Jeffersonas 23 (13 atk. kam.), Mo Williamsas 23, Geraldas Hendersonas 13, Cody Zelleris 12, Lance‘as Stephensonas 11.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 30, Kyle‘as Lowry 25, Jonas Valančiūnas 9, Terrence‘as Rossas 8.