„Rockets“ po atkaklios kovos palaužė „Nets“

2015 02 28 11:05

Donato Motiejūno atstovaujama Hjustono „Rockets“ (40-18) ekipa sulaukė rimto iššūkio iš Bruklino „Nets“ (23-33). Geriausias sezono rungtynes sužaidęs Terrence‘as Jonesas svariai prisidėjo prie „Rockets“ pergalės 102:98 (25:36, 28:21, 21:16, 28:25).

25:36 pralaimėję pirmąjį ketvirtį aikštės šeimininkai beveik visas rungtynes buvo besivejančių vaidmenyje. Antrajame kėlinyje buvo pavykę išlyginti rezultatą (50:50), bet „Nets“ kėlinį baigė sėkmingiau (57:53).

Trečiajame kėlinyje „Rockets“ jau išsiveržė į priekį 70:67, tačiau jau ketvirtojo pradžioje svečiai pabėgo (86:78).

Likus minutei Patrickas Beverley tolimu metimu vėl atstatė lygybę (95:95), o pergalę paskutinėmis sekundėmis atnešė Joneso ir Jasono Terry pataikyti baudų metimai (102:98).

Motiejūnas pelnė 11 taškų (4/9 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), sugriebė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir keturiskart prasižengė.

Šįkart lietuvio pasirodymas nublanko prieš Joneso žaidimą. Kartu su Motiejūnu starto penkete rungtynes pradėjęs Jonesas pelnė 26 taškus ir atkovojo 12 kamuolių.

„Rockets“: Terrence‘as Jonesas 26 (12 atk. kam.), Trevoras Ariza 20, Jamesas Hardenas 15 (12 rez. perd.), Donatas Motiejūnas 11, Joshas Smithas 10 (0/5 tritaškiai).

„Nets“: Deronas Williamsas ir Masonas Plumlee po 15, Markelas Brownas 14, Alanas Andersonas ir Joe Johnsonas po 13, Brookas Lopezas 12 (12 atk. kam.).

„Raptors“ neturėjo šansų prieš „Warriors“

Toronto „Raptors“ (37-21) namuose patyrė sutriuškinimą. Dwayne‘o Casey auklėtiniai 89:113 (11:27, 20:27, 26:44, 32:15) namuose neprilygo „Golden State Warriors“ (45-11) ekipai.

Rungtynės prasidėjo svečių spurtu 22:5, o pirmojo kėlinio „Warriors“ buvo priekyje 27:11. Per pirmąsias 12 minučių aikštės šeimininkai pataikė vos 1 metimą iš 19. Tai blogiausias rezultatas „Raptors“ klubo istorijoje.

Antrąjį ketvirtį „Raptors“ pradėjo šešiais taškais iš eilės, tačiau jų spurtą greitai užgesino „Warriors“ atsarginiai žaidėjai (45:23).

Po ilgosios pertraukos skirtumas tarp komandų darėsi nepadorus. Ketvirčiui įpusėjus po Harrisono Barneso tritaškio svečiai pirmavo 77:41. Pasibaigus trečiajam kėliniui komandas skyrė 41 taškas (98:57).

„Raptors“ pavyko laimėti paskutinį kėlinį 32:15, tačiau tai leido tik šiek tiek sušvelninti be galo didelį „Warriors“ pranašumą (89:113).

Valančiūnas neišsiskyrė rezultatyvumu (7 tšk.). Jis žaidė 27 minutes, pataikė 2 dvitaškius iš 4 ir 3 baudas iš 6 bei pasižymėjo atkovodamas 12 kamuolių. Lietuvis perėmė kamuolį ir triskart suklydo.

„Raptors“: Terrence‘as Rossas 18, DeMaras DeRozanas 14, Louisas Williamsas 12.

„Warriors“: Klay Thompsonas 25, Stephenas Curry 22, Draymondas Greenas 17, Leandro Barbosa ir Shaunas Livingstonas po 11.