„Rockets“ su D.Motiejūnu nepasigailėjo NBA autsaiderių

2014 03 18 8:41

38 taškų skirtumu – 124:86 – taip Hiustono „Rockets“ (45-22) pažemino į svečius atvykusią blogiausią NBA lygos Vakarų konferencijos komandą Jutos „Jazz“ (22-46).

„Rockets“ toje pačioje konferencijoje užima ketvirtą vietą.

Lietuvis Donatas Motiejūnas šį kartą gavo net 28 minutes žaidimo laiko (vos 1 minute mažiau nei jo sezono rekordas) ir prie pergalės prisidėjo 7 taškais (2-4 dvit., 1-3 trit., 0-2 baud.) bei 11 atkovotų kamuolių.

Aukštaūgis dar atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, bet padarė 5 klaidas ir išnaudojo visą 6 pražangų limitą.

„Rockets“: Terrence‘as Jonesas 30, Patrickas Beverley 19, Jeremy Linas 17 (9 rez. perd.), Jamesas Hardenas ir Jordanas Hamiltonas – po 15, Omeras Ašikas 12 (11 atk. kam.), Donatas Motiejūnas 7 (11 atk. kam.), Chandleris Parsonsas 6. Dwightas Howardas nežaidė dėl traumos.

„Jazz“: Derrickas Favorsas ir Alecas Burksas – po 15, Gordonas Haywardas 11, Trey Burke‘as 10, Enesas Kanteras 9, Richardas Jeffersonas 8.