„Rockets“ – sutriuškinti, Motiejūnas rungtyniavo epizodiškai

2013 04 22 10:10
Reuters/Scanpix nuotrauka

Hjustono „Rockets“ norės kuo greičiau pamiršti pirmąsias NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes. „Rockets“ svečiuose neturėjo jokių vilčių mače su Oklahomos „Thunder“ – 91:120 (19:26, 28:34, 19:29, 25:31).

Šeimininkai prieš ilgąją pertrauką spurtavo 14:1 ir įgijo penkiolikos taškų persvarą (60:45). Sparčiai augęs skirtumas ketvirto kėlinio pradžioje pasiekė 30 taškų ribą (96:66) ir „Rockets“ treneris pradėjo galvoti apie kitas rungtynes.

Ketvirtajame kėlinyje Hjustono ekipos gretose daugiausiai žaidė atsarginiai krepšininkai, tarp jų – ir Donatas Motiejūnas. Vos per 5 minutes jis spėjo pelnyti 5 taškus (2/2 dvitaškių, 1/1 baudos) ir atkovojo vieną kamuolį.

„Rockets“ lyderis Jamesas Hardenas į buvusios komandos krepšį įmetė 20 taškų, tačiau pataikė vos 6 metimus iš 19.

Hjustono komanda, reguliariajame sezone buvusi antra lygoje pagal pelnomus taškus, šįkart surinko 15 taškų mažiau už savo vidurkį ir pataikė vos 36,3 proc. metimų. „Thunder“ krepšį atakavo 53 proc. taiklumu.

Antrosios serijos iki keturių pergalių rungtynės naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį taip pat bus žaidžiamos Oklahomoje.

„Thunder“: Kevinas Durantas 24, Russellas Westbrookas 19 (10 rez. perd., 8 atk. kam.), Serge'as Ibaka 17, Kevinas Martinas 16.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 20 (6/19 metimų), Patrickas Beverley 11, Carlosas Delfino 10.