„Šiauliai“ išvykoje įveikė „Pieno žvaigždes“

2014 10 09 20:31
Rungtynių akimirka.  lkl.lt nuotrauka

BEKO-LKL čempionate „Pieno žvaigždžių“ (1-3) ekipa namuose patyrė dar vieną pralaimėjimą. Manto Šerniaus auklėtiniai turėjo pripažinti „Šiaulių“ (3-1) pranašumą 90:77 (25:21, 20:16, 24:16, 21:24).

Rungtynės prasidėjo žvalgyba ir ekipos pirmuosius taškus pelnė sužaidus dvi minutes kai penkis taškus iš eilės įmetė Tauras Jogėla. Persvara aikštelės šeimininkai džiaugėsi neilgai, nes taikliais metimais atsakė ir „Šiauliai“. Savo solidų žaidimą ir toliau demonstravo T.Jogėla: puolėjas dar kartą įveikė varžovų gynybą ir pelnė savo 12-ąjį tašką (19:14). Rezultatą ir vėl išlygino Karolio Babkausko tolimas metimas (21:21), o Raynas Olanderis kitoje atakoje išvedė savo ekipą į priekį (25:21).

Pasvaliečiai svečiams neleido pabėgti ir po spurto 14:2 persvėrė rezultatą savo naudai (35:31). Tačiau jau po kelių minučių puikią atkarpą sužaidė „Šiauliai“ (10-0) ir po dviejų kėlinių pirmavo 45:37.

Šiaulių krepšininkai trečią ketvirtį pradėjo galingai ir įgijo 20-ies taškų persvarą (60:40). Tritaškiais Osvaldas Olisevičius ir Aidas Viskontas sušvelnino rezultatą, tačiau svečiai ir toliau kontroliavo žaidimo eigą 69:53.

Ketvirtajame kėlinyje „Šiauliai“ nepaleido rungtynių kontrolės iš savo rankų ir nors aikštelės šeimininkai sumažino deficitą, tačiau pergale džiaugėsi saulės miesto atstovai 90:77.

„Pieno žvaigždės“: Tauras Jogėla 18 tšk. (6/12 dvit., 6 at. kam.), Evaldas Kairys 15 tšk. (6/6 dvit.), Osvaldas Olisevičius 13 tšk., Aidas Viskontas 12 tšk.

„Šiauliai“: Julius Jucikas 16 tšk., Tayleris Olanderis 14 tšk., Rokas Giedraitis 13 tšk., 10 Jonathanas Lee 10 tšk.