„Šiauliai“ išvykoje parklupdė Minsko klubą

2014 11 12 20:18
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

Dramatišką pergalę „FIBA Europe“ Iššūkio taurės turnyre įsirašė Ryano Olanderio vedami „Šiauliai“ (2-0), kurie H grupės susitikime išvykoje 94:91 (25:25, 26:24, 24:25, 19:17) tik po atkaklios įveikė Minsko „Cmoki“ (0-2) klubo žaidėjus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje svečiai po Jonathano Lee taiklaus metimo iš vidutinio nuotolio turėjo saugų – septynių taškų pranašumą (86:79), tačiau jo jiems išlaikyti nepavyko.

Tada aikštės šeimininkai atsakė septyniais taškais paeiliui ir prieš prasidedant priešpaskutinei ketvirčio minutei išlygino rezultatą (86:86).

Visgi tai Gedimino Petrausko auklėtiniai nepalaužė, Ryanas Olanderis ir Rokas Giedraitis surinko keturis taškus iš eilės bei sugrąžino pranašumą „Šiaulių“ klubui (90:86).

Iki kėlinio pabaigos likus žaisti šešias sekundes, Branko Mirkovičius smeigė tolimą metimą ir sumažino „Cmoki“ klubo deficitą iki minimalaus (91:92).

Kitoje atakoje pražanga sustabdytas Rokas Giedraitis sėkmingai realizavo baudų metimus, o paskutinis Minsko ekipos krepšininkų bandymas išsigelbėti baigėsi klaida ir finalinė rungtynių sirena skelbė svečių pergalę (94:91).

„Cmoki“: Branko Mirkovičius 18 (8 rez. perd.), Aleksandras Kudriavcevas 18, Vitalijus Liutyčius 15, Pavelas Ulyanka 12.

„Šiauliai“: Ryanas Olanderis 23, Jonathanas Lee 16, Rokas Giedraitis 12, Vytautas Šulskis 12.