„Šiauliai“ namuose įveikė „Vytautą“

2016 01 24 18:31
LŽ archyvo nuotrauka

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate labai svarbią pergalę namuose iškovojo „Šiaulių“ krepšininkai. Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 90:82 (23:17, 22:21, 26:22, 19:22) įveikė turnyro lentelės kaimynę – „Vytauto“ ekipą.

Pirmoji rungtynių dalis. Per pirmuosius du kėlinius aikštėje vyko atkakli kova taškas į tašką. Viskas pasikeitė antrajam ketvirčiui persikėlus į antrąją pusę. Tada 18:5 spurtą surengę Saulės miesto krepšininkai atitrūko dviženkliu taškų skirtumu (45:34).

Ayersas. Cameronas per pirmąsias 20 minučių buvo tiesiog nesustabdomas. 24 metų gynėjas per 17 minučių žaidimo pelnė net 15 taškų.

Bandymas sugrįžti. Po ilgosios pertraukos „Vytautas“ bandė atsitiesti. Svečiai buvo „Šiaulių“ pranašumą apkarpę iki 3 taškų (61:58), tačiau aikštės šeimininkai dar kartą spurtavo 10:0 ir atstatė dviženklį pranašumą (71:58).

Pabaiga. Nepaisant „Vytauto“ komandos pastangų „Šiauliai“ išlaikė persvarą ir triumfavo rezultatu 90:82.

Statistinė kova. Beveik visose statistinėse kategorijose abi komandos demonstravo panašius rodiklius. Visgi, didelis skirtumas buvo klaidų grafoje: „Vytautas“ suklydo 13 kartų, kol tuo tarpu „Šiauliai“ kamuolį prarado 8 kartus.