„Šiauliai“ patampė nervus „Žalgiriui“

2016 02 07 19:26
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

Pergalę sekmadienio vakarą „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate iškovojo „Žalgirio“ krepšininkai. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 80:64 (25:14, 18:23, 20:11, 17:16) įveikė „Šiaulių“ ekipą.

Ankstyvas spurtas. Rungtynes abi komandos pradėjo lygiai (14:15), tačiau tuomet pirmąjį kėlinį spurtu 10:0 užbaigę žalgiriečiai po pirmųjų dešimties minučių pirmavo – 14:25.

Techninė #1. Antrajame kėlinyje technine pražanga už vaidybą buvo nubaustas „Šiaulių“ legionierius Assemas Marei, tačiau Renaldas Seibutis baudos metimą prametė.

Techninė #2. Technine pražanga antrajame ketvirtyje buvo nubaustas ir Šarūnas Jasikevičius, baudos metimą taip pat prametė ir Šiaulių ekipos krepšininkas Mike“as Scottas.

Lyderiai. Abi komandas į priekį tempė po vieną aiškų lyderį. „Šiaulių“ ekipoje juo buvo Artūras Jomantas, „Žalgiryje“ – Paulius Jankūnas. Abu krepšininkai per pirmuosius du kėlinius pelnė po 14 taškų ir buvo vieninteliai savo komandose, surinkę dviženklį taškų skaičių.

Arši kova. Po dviejų kėlinių apylygis buvo ne tik rezultatas. Abi komandos buvo atkovojusios tiek pat kamuolių (po 13), atlikusios tiek pat rezultatyvių perdavimų (po 7) ir beveik po tiek pat kartų suklydusios („Šiauliai“ – 6, „Žalgiris“ – 5 kartus).

Pirmi taškai. Pirmuosius karjeros taškus Lietuvos krepšinio lygoje pelnė Tadas Pažėra. 17 metų krepšininkas pasižymėjo ketvirtojo kėlinio pradžioje, pataikęs dvitaškį su Jankūno pražanga.

„Šiauliai“: Artūras Jomantas 19 tšk., Assemas Marei 13 tšk., Mike“as Scottas 10 tšk., Dave“as Dudzinski 8 tšk.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 18 tšk., Ianas Vougioukas 15 tšk., Edgaras Ulanovas 12 tšk., Renaldas Seibutis 10 tšk., Brockas Motumas 8 tšk.