„Šiauliai“ pirmąją pergalę iškovojo įveikdami „Dzūkiją“

2015 10 18 19:09
pictures.4ever.eu nuotrauka

Rungtynių pabaigoje spurtavę „Šiaulių“ (1–4) žaidėjai iškovojo ilgai lauktą pirmąją pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate.

Gedimino Petrausko auklėtiniai penktajame ture savo aikštėje 71:60 (17:11, 13:15, 13:19, 28:11) įveikė Alytaus „Dzūkiją“ (1–4) ir nutraukė keturių pralaimėjimų prakeiksmą.

Po šios šiauliečių pergalės LKL pirmenybėse visos komandos yra pasiekusios bent vieną pergalę.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Giedriaus Gusto taiklaus dvitaškio „Dzūkija“ dar pirmavo keturiais taškais (47:43), tačiau iniciatyvos savo rankose jai išlaikyti nepavyko.

Svečiai tada krito į duobę ir kurį laiką sunkiai rinko taškus, o tuo pasinaudoję aikštės šeimininkai surengė spurtą 13:2 ir išsiveržė į priekį (65:56).

Osvaldo Mačerniui pavyko į tai atsakyti taikliu dvitaškiu, bet po minutės pertraukėlės „Šiaulių“ komandos naujokas Cameronas Ayersas smeigė tritaškį ir prieš prasidedant paskutinei kėlinio minutei Petrausko kariauna įgijo pergalingą dviženklę persvarą (68:58).

Iš viso „Šiaulių“ debiutantas per 24 minutes pelnė 10 taškų (0/4 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 8 naudingumo balus.

„Šiauliai“: Paulius Dambrauskas 14, Davidas Dudzinsky 12, Mike'as Scottas 10, Cameronas Ayersas 10 (3/5 trit.).

„Dzūkija“: Martynas Paliukėnas 12, Osvaldas Mačernis 12 (7 atk. kam.), Adamas Lapeta 12 (10 atk. kam.), Nerijus Varnelis 11 (9 atk. kam.), Rytis Juknevičius 10.