„Šiauliai“ pratęsė „Pieno žvaigždžių“ pralaimėjimų seriją

2015 10 24 19:50
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ nesėkmių serija tęsiasi. Manto Šerniaus auklėtiniai šį kartą 68:71 (10:16, 17:16, 20:26, 21:13) namuose nusileido ir „Šiaulių“ klubui. Tai buvo ketvirtasis pasvaliečių pralaimėjimas paeiliui.

„Šiauliai“: P.Dambrauskas ir G.Leonavičius po 16, A.Jomantas 10, A.Marei“us 9 (9 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: R.Moore“as 25, J.Gintvainis ir O.Olisevičius (7 atk. kam.) po 11, A.Agafonovas ir S.Babrauskas po 6.

Nesėkmių ruožas. „Pieno žvaigždės“ jau nelaimi nuo spalio 8-osios ir labai tikėtina, kad nesėkmių ruožas užsitęs iki penkių nesėkmių. Artimiausias rungtynes lapkričio 1-ąją pasvaliečiai žais su Kauno „Žalgiriu“.

17. Tiek sekundžių šiose rungtynėse pirmavo „Pieno žvaigždės“. „Šiauliai“ nuo pirmųjų minučių čiupo jautį už ragų ir dominavo beveik visas 40 minučių. Dar mačo pradžioje šiauliečiai įgijo dviženklį pranašumą ir vienintelį kartą išsiveržti į priekį šeimininkams leido tik antrojo kėlinio pradžioje (36:35).

Intriga. „Šiauliai“ didžiąją rungtynių dalį buvo priekyje ir 38-ąją minutę dar pirmavo 69:60, bet paskutinę minutę komandas skyrė vos vienas taškas (68:69). Lemtingoje atakoje „Pieno žvaigždės“ galėjo išplėšti pratęsimą arba išsiveržti į priekį (68:70), bet išpuolis baigėsi klaida. „Šiauliai“ baudų metimais pergalės neįtvirtino, bet normaliai atakai surengti laiko jau nebebuvo.