„Šiauliai“ užtikrintai įveikė „Dzūkiją“

2016 03 19 18:40
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

Lengvą pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate iškovojo „Šiaulių“ ekipa. Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 91:69 įveikė „Dzūkijos“ krepšininkus.

Žaibiškas startas. Rungtynes „Šiaulių“ ekipos krepšininkai pradėjo tiesiog su trenksmu. Uraganinio puolimo dėka Saulės miesto ekipa per pirmąjį kėlinį pelnė net 36 taškus ir taip įgavo net 22 taškų pranašumą (36:14).

Antrasis kėlinys. Komandų žaidimas antrajame kėlinyje pamažu pradėjo lygintis, tačiau šiauliečių palaikytas rungtynių tempas vis dar buvo per greitas svečiams iš Alytaus. Jų deficitas ūgtelėjo iki 30 taškų (57:27).

Bandymas pasispardyti. Ketvirtame kėlinyje iniciatyvą perėmė „Dzūkija“. Puikią gynybą pademonstravę alytiškiai pradėjo pamažu mažinti varžovų atotrūkį. Galiausiai „Šiaulių“ persvara spėjo ištirpti tik iki 22 taškų.